Trwa ładowanie...

Joanna Brodzik i Bartek Świderski byli kiedyś parą. Jednak tylko nieliczni pamiętają o tym związku

Aktorzy poznali się tuż po swoich studiach w latach 90. Razem łatwiej im było zaaklimatyzować się wielkim mieście, mieli ze sobą dużo wspólnego. Mało kto jednak wiedział, że Bartka Świderskiego i Joannę Brodzik łączy coś więcej.

Share
Bartek Świderski i Joanna Brodzik na wspólnym zdjęciu z 1999 r.
Bartek Świderski i Joanna Brodzik na wspólnym zdjęciu z 1999 r.Źródło: East News
d1w48fo

Joanna Brodzik i Bartek Świderski poznali tuż po swoich studiach pod koniec lat 90. Poznali się w kawiarni na warszawskiej Starówce. Najpierw połączyła ich przyjaźń, później był flirt... Kiedy razem pojechali do Krakowa i musieli podzielić się hotelowym łóżkiem, stało się jasne, że są dla siebie kimś więcej niż dobrymi znajomymi. I tak zostali parą, mając po 26 lat.

W Krakowie Świderski robił za przewodnika, bardzo dobrze znał miasto, dzięki czemu łatwiej było im się zaaklimatyzować i stworzyli szybko silną więź. Gdy przenieśli się do Warszawy, od razu zamieszkali razem.

Po kilku latach związku doszło do zaręczyn. Oboje odwiedzili razem swoje rodziny. Jednak przez rok od zaręczyn w ogóle nie był poruszany temat ślubu. To był sygnał, że coś nie gra.

d1w48fo

Zaczęła wkradać się rutyna, zakochanych coraz więcej różniło. Brodzik skupiła się na pracy, szczególnie grze w serialu "Kasia i Tomek". Na planie oczarował ją Paweł Wilczak. Aktorka zerwała zaręczyny, oddała Świderskiemu pierścionek. Oboje trafili na siebie później przy okazji prac przy serialu "Magda M.". On zagrał najlepszego przyjaciela postaci, którą grała właśnie Brodzik. Współpraca sprawiła, że ich relacja znowu stała się pozytywna i się zaprzyjaźnili.

Dziś Brodzik ma dwójkę dzieci z Wilczakiem. Z kolei Świderski bardzo chroni swoją prywatność.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1w48fo

Podziel się opinią

Share
d1w48fo
d1w48fo