Trwa ładowanie...

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wreszcie wyszli na prostą. Aktorom udało się zażegnać kryzys

Choć uchodzą za jedną z najbardziej wzorcowych par polskiego show-biznesu, ich związek był niedawno wystawiony na próbę. Na szczęście, najgorsze już za nimi.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wreszcie wyszli na prostą. Aktorom udało się zażegnać kryzysŹródło: ONS.pl
dmw254e
dmw254e

Para wyjątkowo strzeże swojej prywatności, niezbyt często pojawia się też na imprezach branżowych. Dlatego kiedy ostatnio Brodzik i Wilczak pojawili się na premierze spektaklu w teatrze Capitol, wzbudzili spore zainteresowanie.

Aktorzy od dłuższego czasu żyli w stresie, kiedy ceny franka zaczęły drastycznie rosnąć. Przed laty Joasia i Paweł wzięli 1,5 mln zł kredytu na zakup wymarzonego apartamentu w Wilanowie. Z czasem jednak wysokość rat była coraz bardziej uciążliwa. Ostatecznie zdecydowali się pozwać jeden z banków, który naraził ich na straty.

Dodatkowo w kuluarach plotkowano, że Paweł jest coraz bardziej sfrustrowany tym, że jest w cieniu swojej partnerki, którą niebawem zobaczymy w kolejnym sezonie "Pensjonatu nad rozlewiskiem". Miało to doprowadzać do sporów i kłótni.

Na szczęście Joanna wykazała zrozumienie i dodawała Wilczakowi otuchy w trudnych chwilach.

dmw254e

- Joasię bardzo to bolało. Dla niej najbardziej liczy się rodzina, aktorstwo jest mniej ważne. Przeprowadziła z nim wiele rozmów, wspierała jak umiała – powiedziała przyjaciółka aktorki w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie".

Zdaje się również, że aktor ma szansę dostać angaż w nowej produkcji TVN, do której trwają obecnie castingi. Niebawem zobaczymy go również w filmie "Żużel", w reżyserii Doroty Kędzierzawskiej. Trzymamy kciuki.

dmw254e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmw254e