ycipk-3pqsi4

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zażegnali kryzys. Aktor skupił się na pracy

Od miesięcy w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka nie działo się najlepiej. W końcu między nimi znowu jest dobrze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zażegnali kryzys
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zażegnali kryzys (ons.pl)
ycipk-3pqsi4

Wkrótce na ekrany wejdzie film z udziałem Pawła Wilczaka - "Pan T.". Aktor zagrał w nim główną rolę, a po festiwalu w Gdyni nie ma wątpliwości, że stworzył świetną rolę. Kiedy odbierał nagrody i gratulacje, nie było przy nim najważniejszej osoby w jego życiu - Joanny Brodzik.

ZOBACZ: Samotny Paweł Wilczak zajada śniadanie

ycipk-3pqsi4

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak pojawili się ostatnio razem w lutym na premierze w Teatrze Capitol. Co prawda nigdy nie lubili się afiszować ze swoim życiem prywatnym, ale w ostatnim czasie plotki o kryzysie w ich związku pogłębiają się. Rok temu Paweł Wilczak na premierze filmu "Kler" pojawił się w towarzystwie tajemniczej blondynki.

Aktor sam podsycał te plotki, mówiąc w wywiadach, że przez całe swoje życie jest spakowany, a walizka to coś, co zawsze ma pod ręką. Plotkowano, że kryzys w związku spowodowany jest sukcesami zawodowymi Joanny Brodzik. Aktorka miała świetny czas, a Paweł Wilczak miesiącami nie otrzymywał żadnych propozycji filmowych.

Przeczytaj: Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Znowu głośno o ich rozstaniu

Kiedy Joanna Brodzik zakończyła pracę na planie ostatniej części "Rozlewiska", mogła zająć się domem. Paweł Wilczak poczuł więc wiatr w żaglach i teraz to on skupia się na pracy. Według tygodnika "Życie na gorąco", para poszła na terapię, ponieważ dla dobra dzieci chcą uratować związek.

ycipk-3pqsi4

Latem wybrali się razem na Hawaje. Niewykluczone, że 19 października pojawią się razem na gali otwarcia Festiwalu Aktorstwa Filmowego.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3pqsi4

ycipk-3pqsi4
ycipk-3pqsi4