ycipk-36zaj6

Joanna Brodzik zdementowała kolejną plotkę na swój temat

Aktorka znana z takich produkcji jak: "Kasia i Tomek", "Magda M." czy "Pensjonat nad Rozlewiskiem" nie zagra w kolejnym serialu. Plotkę zdementowała za pośrednictwem social mediów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do tej pory kojarzyła się jako uosobienie rodzinnego ciepła
Do tej pory kojarzyła się jako uosobienie rodzinnego ciepła (East News)
ycipk-36zaj6

O Joannie Brodzik znów sporo się mówi od kilku dni. A wszystko z powodu plotek krążących w sieci, że gwiazda "Rozlewiska” ma wkrótce dołączyć do obsady "M jak Miłość”. Co ciekawe, mówiono, że Joasia miałaby się wcielić w rolę Małgosi Mostowiak, którą wcześniej grała Joanna Koroniewska.

Media rozpisywały się również o ogromnej stawce, jaką miała zażądać Brodzik - około 8 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy. Aktorka jednak zdementowała pogłoski za pośrednictwem social mediów: "Publikowane w mediach informacje na temat mojego udziału w produkcji nie są prawdziwe”.

Ostatnia produkcja, w której mogliśmy oglądać Joasię, to kontynuacja "Rozlewiska”. Najwyraźniej przyszedł czas na odpoczynek od tasiemców i teraz aktorka rozważniej dobiera propozycje. Wkrótce zobaczymy ją w krótkometrażowym filmie obok Agnieszki Grochowskiej, "Synchronizacja”.

ycipk-36zaj6

Wciąż nie potwierdziły się plotki na temat jej rozstania z aktorem, Pawłem Wilczakiem.

Zobacz też: Joanna Brodzik i Paweł Wilczak znowu szczęśliwi. Zażegnali kryzys

W 2019 r w jednym z wywiadów aktor przyznał, że uwielbia pokoje hotelowe oraz to, że byłby w stanie spakować się w jedną walizkę. Tak jakby związek z partnerką dwójki jego dzieci był przejściowy. Nie obyło się również bez afery, że na oficjalnej premierze "Kleru", pojawił się u boku tajemniczej kobiety. Fani komentują, że najprawdopodobniej źródłem ich konfliktu jest kariera.

Bo o ile Brodzik wciąż jest chętnie zatrudniana zarówno w produkcjach telewizyjnych jak teatralnych, o tyle Paweł spełniał się wyłącznie w roli ojca, z przerwą na udział w reklamie operatora komórkowego. Jak twierdzą hejterzy, to właśnie ów kontrakt z wielką firmą wciąż trzyma ich razem – przynajmniej oficjalnie. Jaka jest prawda? Czas pokaże.

ycipk-36zaj6

Zobacz też: Joanna Brodzik sama czy samotna?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-36zaj6

ycipk-36zaj6
ycipk-36zaj6