Trwa ładowanie...
d4388mj

Joanna Jarmołowicz pokazała zdjęcia z "baby shower". Poród lada chwila

Joanna Jarmołowicz pochwaliła się na instagramowym profilu fotką z "baby shower". "Dziękuję moje kochane przyjaciółki i cudowne kobiety" - pisze aktorka i jest wdzięczna bliskim za zorganizowanie wyjątkowego spotkania tuż przed porodem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Jarmołowicz jest w ciąży
Joanna Jarmołowicz jest w ciąży (ONS.pl, Fot: ons.pl)
d4388mj

Joanna Jarmołowicz zyskała popularność dzięki roli w serialu "M jak miłość". W niezniszczalnym tasiemcu TVP wciela się w Katię. Widzowie bardzo szybko polubili tę postać i z wypiekami na policzkach śledzą jej losy. Oprócz tego młoda aktorka pojawiła się w obsadzie "Na noże" czy "Pierwsza miłość".

ZOBACZ TAKŻE: Królikowski z byłą dziewczyną Musiała razem na imprezie!

Jakiś czas temu obwieściła światu, że jest w ciąży. Co ciekawe, ojcem dziecka jest Jan Królikowski, brat Antka, z którym zresztą wcześniej się spotykała. To jednak u boku młodszego z rodu Królikowskich znalazła szczęście.

- Kochani, dostaje mnóstwo pytań, czy jestem w ciąży. Oznajmiam, iż za kilkanaście tygodni zostanę mamą - czytaliśmy w poście.

d4388mj

Jarmołowicz bardzo często też publikuje zdjęcia w błogosławionym stanie. Tym razem pokazała te z "baby shower". Aktorka wręcz promienieje i jest szczęśliwa jak nigdy.

Czekamy na szczęśliwe rozwiązanie.

d4388mj

Podziel się opinią

Share

d4388mj

d4388mj