Trwa ładowanie...
dtlu102

Joanna Koroniewska odpowiada hejterom. Pójdzie im w pięty

Joanna Koroniewska nie musi być idealna i nie ma zamiaru udawać, że w każdej minucie w ciągu doby wygląda idealnie. Właśnie odpowiedziała hejterom, a innym dodała odwagi i pewności siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska (East News, Fot: East News)
dtlu102

Joanna Koroniewska jest aktorką, której największą rozpoznawalność zapewniła rola w "M jak miłość". Koroniewska aktywnie prowadzi swoje profile i niekiedy nawet wdaje się w dyskusję z tymi, co mają jej coś do zarzucenia.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Liszowska od roku jest singielką! "Przechytrzyła wszystkich"

Tym razem poszło o zdjęcie, które wrzuciła podczas biegania. "Ktoś mi niedawno napisał po umieszczeniu posta po bieganiu, że muszę być strasznie pewna siebie, skoro to robię. Że taka czerwona, spocona..." - pisze w instagramowym poście.

dtlu102

"I zaczęłam się zastanawiać, jak to ze mną jest i szczerze, to nie jest odwaga. Po prostu taka jestem. Nie zamierzam udawać kogoś, kim nie jestem. Bo jak każda z nas, no może poza malutkimi wyjątkami idealna nie jest. A poza tym serio?! Czy to ma takie znaczenie?!?" - zastanawia się nieco zirytowana.

Koroniewska zaznacza, że jako mama chce, by jej dziecko doceniało to, co człowiek mam wewnątrz. "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Koniec, kropka" - skwitowała i zamknęła usta wszystkim, którzy ją krytykują za pokazywanie taką, jaką jest.

dtlu102

Podziel się opinią

Share

dtlu102

dtlu102