ycipk-10xlu0

Joanna Koroniewska w ciąży? To zdjęcie wyjaśnia wszystko

Joanna Koroniewska spodziewa się kolejnego dziecka? Takimi doniesieniami żył ostatnio polski show-biznes. Ile w tym prawdy? Aktorka właśnie opublikowała zdjęcie, którym ucina wszelkie plotki na ten temat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska (ONS.pl, Fot: Pawel Kibitlewski)
ycipk-10xlu0

Joannie Koroniewskiej bardzo dobrze układa się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wraz z mężem Maciejem Dowborem wychowują córeczki: Janinę i Helenkę. Po dłuższym urlopie macierzyńskim gwiazda wróciła niedawno do pracy. Gra w hitowym serialu Polsatu "Ślad".

Zaraz po tym, gdy aktorka znów zaczęła brylować na czerwonych dywanach, pojawiły się plotki o kolejnej ciąży. Jeden ze znajomych pary wyznał na łamach tygodnika "Na żywo", że gwiazdorski duet ma w planach kolejne dziecko:

- Marzy im się syn. Szczególnie Maciek chciałby mieć dziedzica, który zachowa ciągłość jego nazwiska. To pragnienie nie jest niczym nowym. Narodziny dziewczynek - Janinki, a potem Helenki tylko je spotęgowały.

ycipk-10xlu0

Najnowsze zdjęcie, które Koroniewska opublikowała na swoim profilu na Instagramie, rozwiało wszelkie wątpliwości. Aktorka pochwaliła się idealnie płaskim brzuchem.

- Świadomi praw i obowiązków wiemy, że PROKREACJA to oprócz niewątpliwej przyjemności WIELOLETNI I UCIĄŻLIWY obowiązek. Wolimy więc skupić się na poważnej telewizji a nie udziale w reklamach. Tak spuentował mój zmęczony i zestresowany tymi doniesieniami mąż. Koniec kropka. Tyle w temacie - dodała w innym poście.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10xlu0

ycipk-10xlu0
ycipk-10xlu0