Trwa ładowanie...
d2vd6g7

Joanna Koroniewska w ciąży? To zdjęcie wyjaśnia wszystko

Joanna Koroniewska spodziewa się kolejnego dziecka? Takimi doniesieniami żył ostatnio polski show-biznes. Ile w tym prawdy? Aktorka właśnie opublikowała zdjęcie, którym ucina wszelkie plotki na ten temat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska (ONS.pl, Fot: Pawel Kibitlewski)
d2vd6g7

Joannie Koroniewskiej bardzo dobrze układa się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wraz z mężem Maciejem Dowborem wychowują córeczki: Janinę i Helenkę. Po dłuższym urlopie macierzyńskim gwiazda wróciła niedawno do pracy. Gra w hitowym serialu Polsatu "Ślad".

Zaraz po tym, gdy aktorka znów zaczęła brylować na czerwonych dywanach, pojawiły się plotki o kolejnej ciąży. Jeden ze znajomych pary wyznał na łamach tygodnika "Na żywo", że gwiazdorski duet ma w planach kolejne dziecko:

- Marzy im się syn. Szczególnie Maciek chciałby mieć dziedzica, który zachowa ciągłość jego nazwiska. To pragnienie nie jest niczym nowym. Narodziny dziewczynek - Janinki, a potem Helenki tylko je spotęgowały.

d2vd6g7

Najnowsze zdjęcie, które Koroniewska opublikowała na swoim profilu na Instagramie, rozwiało wszelkie wątpliwości. Aktorka pochwaliła się idealnie płaskim brzuchem.

- Świadomi praw i obowiązków wiemy, że PROKREACJA to oprócz niewątpliwej przyjemności WIELOLETNI I UCIĄŻLIWY obowiązek. Wolimy więc skupić się na poważnej telewizji a nie udziale w reklamach. Tak spuentował mój zmęczony i zestresowany tymi doniesieniami mąż. Koniec kropka. Tyle w temacie - dodała w innym poście.

d2vd6g7

Podziel się opinią

Share

d2vd6g7

d2vd6g7