ycipk-ng3xwn

Joanna Koroniewska pokazała stare zdjęcia i udowodniła, że sporo schudła

Joanna Koroniewska to kolejna gwiazda, która raczy nas zdjęciami z urlopu. Są wśród nich oczywiście ujęcia w bikini. Teraz aktorka postanowiła podzielić się sekretem na idealną sylwetkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska przeszła metamorfozę i radzi, jak schudnąć.
Joanna Koroniewska przeszła metamorfozę i radzi, jak schudnąć. (ONS.pl)
ycipk-ng3xwn

Joannę Koroniewską poznaliśmy jako uroczą Małgosię Mostowiak w serialu "M jak Miłość". Aktorka zdecydowała się odejść z produkcji, aby skupić się na wychowaniu swoich dwóch córek. Na szczęście gwiazda nie zniknęła całkowicie z życia publicznego. Koroniewska jest wyjątkowo aktywna na swoim profilu instagramowym.

ZOBACZ TEŻ: Dowbor o kobietach: "Podoba mi się porsche, ale nie muszę go posiadać"

ycipk-ng3xwn

Fani szczególnie ciepło przyjęli jej liczne zdjęcia z urlopu nad pięknym polskim morzem. Joanna pozowała na nich w bikini. Nie obyło się również bez wpadki, 41-latka została upomniana przez fanów, gdy weszła na chronione wydmy.

Wszyscy zachwycali się jej zgrabną figurą. Ostatnio Joanna Koroniewska zdradziła, że droga do wymarzonej sylwetki była żmudna. Na dowód tego dołączyła swoje zdjęcia sprzed lat, na których widać, że aktorka sporo schudła. Dodatkowo podzieliła się swoją receptą na szczupłą figurę.

"Skupię się na początek na tzw. diecie. Serio, ja jem. Serio, nawet dużo. A paradoksalnie, już kiedyś o tym opowiadałam, przynajmniej taką mam teorię, że człowiek zaczyna chudnąć wtedy kiedy przestaje się odchudzać. Dlaczego? Bo nie myśli wciąż o jedzeniu. Przynamniej tak było w moim wypadku. I chociaż niektórym trudno sobie przypomnieć, ale ja zawsze kiedyś byłam na plusie. Dużo i długo by pisać, ale ja naprawdę uważam, że jak i wszystko tak i ta sprawa jest po prostu w naszej głowie" – pisze Koroniewska.

Aktorka dodaje, że kluczem do sukcesu jest "jedzenie dobrych, sprawdzonych produktów, ograniczając te zdecydowanie gorsze, ale nie przede wszystkim dla figury tylko dla zdrowia".

ycipk-ng3xwn

Gwiazda kieruje się zasadą "jem żeby żyć, a nie żyję, żeby jeść". Jej partner, Maciej Dowbor ma zgoła inne zdanie. Koroniewska lubi dogryzać mężowi w swoich postach, tym razem też go nie oszczędziła.

"Maciej Dowbor mimo że w tym samym domu, całkowicie inaczej podchodzi do tematu pożywienia. Dla niego jedzenie jest skądinąd, sensem jego życia a takie przypadki są DUŻO trudniejsze w rozwikłaniu tej sprawy" – kwituje wywód Joanna Koroniewska.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ng3xwn

ycipk-ng3xwn
ycipk-ng3xwn