Trwa ładowanie...
d4lcttn

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie. Fani dopatrzyli się czegoś dziwnego

Joanna Koroniewska wprawiła fanów w osłupienie, gdy pokazała zdjęcie, na którym na pierwszy rzut oka ma... trzy ręce. Na szczęście szybko okazało się, że ta "magia" to jedynie niefortunny kadr.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska wprawiła fanów w osłupienie
Joanna Koroniewska wprawiła fanów w osłupienie (ONS.pl)
d4lcttn

Joanna Koroniewska przez wiele osób kojarzona jest z roli w hitowym serialu TVP - "M jak miłość". Aktorka, która od lat już w nim nie gra, chętnie jednak utrzymuje kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Słynie przy tym z dystansu do siebie i swojego życia. Nieraz fani mogli zobaczyć jak wzajemnie z Maciejem Dowborem dogryzają sobie na Instagramie.

Ostatnio na profilu Koroniewskiej pojawiło się zdjęcie, które wprawiło internautów w osłupienie. Nikt nie czytał tego, co obok zdjęcia zamieściła aktorka. Nikt nie zwracał też uwagi na to, że córka aktorki namalowała jej na nodze urocze serduszko. Wszyscy patrzyli tylko na jedno.

d4lcttn

Niefortunny kadr i ułożenie sprawiły, że w pierwszej chwili u Koroniewskiej można dopatrzeć się... trzech rąk. Dopiero przy ponownym spojrzeniu na zdjęcie staje się jasne, że to jedynie złudzenie optyczne i niekorzystna perspektywa.

"Kilka dłuższych sekund rozkminiałam, dlaczego widzę 3 ręce, a to z serduszkiem to noga", "Ja też myślałam, że to ręka, dopóki nie przeczytałam tego komentarza" - pisały internautki.

"Seriooo, aż taka chuda nie jest - to raczej zła perspektywa" - odpisała rozbawiona aktorka.

d4lcttn

Podziel się opinią

Share

d4lcttn

d4lcttn