Trwa ładowanie...
d2uza08

Maciej Dowbor pokazał zdjęcie sprzed 15 lat. Jest nie do poznania

Maciej Dowbor uległ internetowej modzie. Opublikował zdjęcie z prywatnego archiwum.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą udane małżeństwo
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą udane małżeństwo (ONS.pl)
d2uza08

Od kilku tygodni w mediach społecznościowych panuje moda na pokazywanie starych zdjęć. #10yearschallenge skłoniło wiele gwiazd do pogrzebania w prywatnych archiwach. Niektórzy podzielili się swoimi fotkami. Uczynił to również Maciej Dowbor, który opublikował zdjęcie nie sprzed 10, a 15 lat.

ZOBACZ: Maciej Dowbor o kobietach: Podoba mi się porsche, ale nie muszę go posiadać

Dziennikarz pozuje na zdjęciu z Joanną Koroniewską. Prawdopodobnie były to początki ich związku. Maciej Dowbor opatrzył fotkę zabawnym podpisem.

d2uza08

- To zdjęcie pokazuje najdobitniej, że miłość jest ślepa. (...) @joannakoroniewska, a może przez tyle lat ukrywałaś przede mną poważną wadę wzroku. No bo, że jesteś ze mną tylko ze względu na cudowny charakter i usposobienie, to nie uwierzę - napisał.

Zobacz także: Koroniewska pokazała stare zdjęcie z Dowborem

Faktycznie, aktorka w ogóle się nie zmieniła. Wciąż wygląda rewelacyjnie. Prezenter przeszedł natomiast kolosalną metamorfozę. Przede wszystkim zmienił fryzurę i styl ubierania. Poza tym popracował też nad sylwetką.

Przeczytaj: Koroniewska droczy się z Dowborem

Fani nie mieli "litości" dla gwiazdora i zaczęli z niego żartować w komentarzach. "Bądźmy szczerzy, Asia poleciała tylko na nazwisko", "Asia widziała w panu potencjał", "Nie od dziś wiadomo, że liczy się wnętrze", "Tego się nie da odzobaczyć" - czytamy.

d2uza08

Widzieliście już zdjęcie Maćka?

d2uza08

Podziel się opinią

Share

d2uza08

d2uza08