Trwa ładowanie...

Joanna Koroniewska reaguje na żarty z anoreksji. "Niedopuszczalne"

Aktorka odniosła się do komentarzy na temat swojego ciała. Stwierdziła, że nie należy wyśmiewać się z choroby, jaką jest anoreksja.

Share
Joanna Koroniewska słynie z poczucia humoru
Joanna Koroniewska słynie z poczucia humoru Źródło: AKPA
de5c831

Joanna Koroniewska to jedna z tych aktorek, która ma sporo dystansu do swojego wyglądu. Fani uwielbiają, gdy żartuje sama z siebie lub gdy dogryzają sobie nawzajem z mężem Maćkiem Dowborem. Okazuje się jednak, że nawet jej poczucie humoru ma swoje granice. Aktorka postanowiła jasno poinformować fanów, jakiego typu żartów nie życzy sobie w komentarzach pod swoimi postami.

"O ile z małego biustu i dużego nosa możemy sobie żartować, sama czasami to robię, o tyle z zaburzeń odżywiania, które są bardzo poważną chorobą a w najcięższych przypadkach kończą się śmiercią, nigdy nie powinniśmy tego robić" zaczęła swój wpis Koroniewska.

Aktorka, która może pochwalić się zgrabną, drobną sylwetką, często mierzy się z wypowiedziami sugerującymi, że jest za chuda. Na screenach komentarzy internautów, które dodała do posta, powtarza się jedno słowo: "anorektyczka".

Polskie gwiazdy na wakacjach. Tak wypoczywają w pandemii

"Nauczmy się wyrażać swoje poglądy, bo nawet u ludzi z dystansem do siebie, do których niewątpliwie się zaliczam, takie insynuacje są wręcz niedopuszczalne" zauważyła.

de5c831

Dalej aktorka zaapelowała do sumień swoich fanów: " […] nieważne czy mamy za mało czy za dużo kilogramów, musimy pamiętać, że nigdy nie wiemy, co stoi za takim konkretnym przypadkiem".

Koroniewska zapowiedziała, że zorganizuje live'a z psychologiem na temat zaburzeń odżywiania, by zapobiec dalszemu pojawianiu się komentarzy na ten temat pod jej postami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
de5c831

Podziel się opinią

Share
de5c831
de5c831