Trwa ładowanie...
doyrlye

Joanna Krupa nie pozwoli Ashy-Leigh na jedzenie mięsa. Dziewczynka będzie wegetarianką

Joanna Krupa na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcie małej Ashy-Leigh w śliniaku z rysunkiem zielonego groszku. Gwiazda telewizji zachęca do tego, by dawać dzieciom dobry przykład. Chodzi o jedzenie, a raczej niejedzenie mięsa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa świętuje pierwszy miesiąc życia swojej córki.
Joanna Krupa świętuje pierwszy miesiąc życia swojej córki. (ONS.pl)
doyrlye

Joanna Krupa od lat znana jest ze swojego przywiązania do zwierząt. Modelka wspiera organizację PETA (People for the Ethical Treatment of Animals, czyli Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt). Był czas, gdy jej roznegliżowane zdjęcia lądowały na plakatach organizacji walczącej o prawa zwierząt. Piękna, smukła blondynka umiała wzbudzić zainteresowanie tematem. Teraz, po latach, gdy Krupa jest mamą, wciąż dopinguje PETA, ale w zupełnie inny sposób. Półnagie zdjęcia to już przeszłość.

Krupa na swoim koncie na Instagramie pokazała fotkę Ashy. Dziewczynka ma 4 miesiące, a jej dieta wciąż opiera się na mleku mamy, ale Joanna nie mogła nie uwiecznić córki ubranej w śliniak od swojej ulubionej organizacji. Przy okazji wspomniała o tym, że jej dziecko nie będzie jadło mięsa.

Marta Krupa pokazała siostrzenicę

"It’s time to eat. Give peas a chance...love all animals @petakids. Setting a good example for your kids from the beginning is the key to help them grow into a loving and compassionate human being" (Czas na jedzenie. Daj szansę groszkowi... kochaj wszystkie zwierzęta. Dawanie dzieciom dobrego przykładu od samego początku jest kluczem do tego, aby mogły stać się kochającą i współczującą istotą ludzką) - napisała.

doyrlye

Krupa nie ukrywa tego, że nie chce, by jej córka nie jadła mięso. Jedna z fanek modelki wprost zapytała o to, czy Asha-Leigh będzie wegetarianką. Joanna odpisała: "Of course. And when she is an adult she will decide on her own but until then we will give her the healthiest and cruelty free options possible" (Oczywiście. A kiedy będzie dorosła, sama zdecyduje, ale do tego czasu zapewnimy jej najzdrowsze i wolne od okrucieństwa opcje).

Wiele osób pogratulowało gwieździe takiego podejścia do żywienia nie tylko siebie, ale i dziecka. Inni jednak byli zaniepokojeni. Kultura spożywania mięsa wciąż jest bardzo silna i nie wszyscy rozumieją, że bez niego da się zdrowo żyć. Joanna Krupa na pewno będzie starała się uświadomić internautom, że wegetarianizm jest dietą dla każdego - już od szóstego miesiąca życia.

doyrlye

Podziel się opinią

Share

doyrlye

doyrlye