Trwa ładowanie...

Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcie. Rodzina w komplecie

Poprzedni rok był dla Joanny Krupy niezwykle intensywny. Gdy media dowiedziały się, że spodziewa się dziecka, rozkładały każdy jej ruch na czynniki pierwsze. Ona sama nie ukrywała zresztą faktu, że jest w ciąży. Wręcz przeciwnie - chętnie się tym chwaliła. Teraz natomiast ochoczo pokazuje zdjęcia z córką.

Share
Joanna Krupa pokazała urocze zdjęcie. Rodzina w komplecie
Źródło: Instagram.com, fot: pudelek.pl
d21nddo

Joanna Krupa w poprzednim roku chętnie dzieliła się swoim szczęściem - ciąża była tym, czego pragnęła. Nie była jednak sama - mogła liczyć na duże wsparcie ze strony ukochanego męża. Douglas Nunes tryskał szczęściem, gdy wspólnie z żoną pokazywał się publicznie. Para wręcz nie mogła doczekać się, aż ich mała córeczka pojawi się na świecie. I choć cała sytuacja przedstawia się kolorowo, nie do końca tak było. Modelka nie mogła liczyć na choć jedną chwilę spokoju - media wciąż rozbierały każdy jej ruch na czynniki pierwsze.

Wszystko zaogniło się jeszcze bardziej w ostatnich miesiącach roku, kiedy urodziła się Asha-Leigh. Wydaje się jednak, że młodym rodzicom niezupełnie przeszkadza aż tak duże zainteresowanie. Sami równie chętnie pokazują córkę.

Tym razem Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciem całej rodziny. Na jej instagramowym profilu pojawiła się bardzo wymowna fotka. Ona i Douglas zmęczeni, z zamkniętymi oczami, natomiast Asha-Leigh rozbudzona i pełna energii. Fani zareagowali na ten post nadzwyczaj entuzjastycznie: "Najlepsze zdjęcie!", "Jak uroczo!", "Piękna miłość! Cudna jest ta malutka", "Najlepsze rodzinne zdjęcie", "Cudowne dzieciątko!" - zachwycali się obserwatorzy modelki.

Wam również tak bardzo podoba się to zdjęcie?

d21nddo

Podziel się opinią

Share
d21nddo
d21nddo