Trwa ładowanie...

Joanna Krupa nie wydała majątku na wesele. Uroczystość kosztowała ją niecałe 200 tysięcy

Choć wydawało się, że wesele Joanny Krupy będzie cechował przepych, wcale tak nie było. Celebrytka wydała na uroczystość niecałe 200 tys. zł.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Krupa nie wydała majątku na wesele. Uroczystość kosztowała ją niecałe 200 tysięcyŹródło: Instagram.com
d2jmcr0
d2jmcr0

Na pierwszy ślub wydała milion dolarów, drugi kosztował ją o wiele mniej, bo niecałe 200 tys. zł. Joanna Krupa najwyraźniej uznała, że przepych i pieniądze nie są gwarancją udanego małżeństwa. W końcu ze swoim poprzednim mężem rozstała się cztery lata po ekskluzywnej uroczystości.

Według "Faktu", Krupa najwięcej pieniędzy wydała na bilety lotnicze dla przyjaciół z USA. To kosztowało ją aż 80 tys. zł. Drogie okazało się też zakwaterowanie gości w hotelu Sheraton w Krakowie, za które modelka zapłaciła 40 tys. zł. Przyjęcie w restauracji wyniosło ją o połowę mniej. Również kolacja zapoznawcza dla bliskich nie kosztowała mało, bo aż 15 tys.

Zamiast hucznego wesela, Joanna i Douglas wybrali nieformalną imprezę w klubie, która kosztowała ich 7 tys. Listę wydatków trzeba uzupełnić jeszcze o kwiaty. Te kosztowały 8 tys.

d2jmcr0

Całość wyniosła więc 170 tys. zł. Biorąc pod uwagę, że był to ślub celebrytki i amerykańskiego biznesmena, kosztował on zaskakująco mało. Nie wydaje się jednak, by oszczędności wpłynęły na dobrą zabawę. W końcu na instagramowym profilu Krupy pojawiły się zdjęcia i nagrania ze ślubu, na których od każdego biło szczęście.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2jmcr0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jmcr0