Trwa ładowanie...
d3p2hct

Joanna Krupa troszczy się o byłego męża. "Joanna chciałaby, żeby Romain ułożył sobie życie"

Choć niedawno wzięła ślub, wciąż martwi się o byłego męża. Jak donosi "Fakt", Joanna Krupa martwi się o to, że Romain Zago nie potrafi ułożyć sobie życia po rozwodzie z nią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Byli razem naprawdę długo. Teraz są najlepszymi przyjaciółmi.
Byli razem naprawdę długo. Teraz są najlepszymi przyjaciółmi. (Instagram.com)
d3p2hct

Ślub Joanny Krupy jeszcze nie tak dawno temu wzbudzał ogromne emocje. Ceremonia diametralnie różniła się od jej pierwszych zaślubin. Tym razem było skromnie. Celebrytka nie wydała fortuny, a goście bawili się na nieformalnej imprezie w klubie, zamiast na wystawnym weselu.

Jednak nowego związku i nowych zobowiązań, Krupa wciąż ma dobry kontakt z byłym partnerem. Według tego, co podaje "Fakt", celebrytka uważa, że Romain Zago nie potrafi stworzyć nowej relacji. – Joanna wie, że były mąż spotyka się niezobowiązująco z różnymi seksownymi kobietami. Ale to krótkotrwałe romanse, które według niej mogą nie wychodzić mu na dobre – zdradził tabloidowi informator.

d3p2hct

Znajomy Krupy podkreślił też, że nocny klub w Miami, którego właścicielem jest Zago, przynosi mu niemałe zyski. Dlatego też była żona obawia się, że któraś z partnerek może jego pieniądze roztrwonić. – Nie daj Boże Zago wpadnie w długi, bo lubi obsypywać kobiety kosztownościami. Joanna chciałaby, żeby Romain ułożył sobie życie. Wtedy sama też odetchnie z ulgą – kontynuował znajomy celebrytki w rozmowie z "Faktem".

d3p2hct

Podziel się opinią

Share

d3p2hct

d3p2hct