Trwa ładowanie...

Joanna Krupa z rosnącym brzuchem. Gwiazda mówi o zachciankach w ciąży

W maju cała Polska dowiedziała się, że Joanna Krupa jest w ciąży. Od tamtej pory celebrytka co jakiś czas rozpieszcza fanów zdjęciami rosnącego brzuszka. Tym razem odpowiedziała na pytanie o zachcianki i w jaki sposób radzi sobie podczas wielogodzinnych zdjęć do "Top Model".

Share
Joanna Krupa z rosnącym brzuchem. Gwiazda mówi o zachciankach w ciąży
Źródło: East News, Fot: East News
d202wpo

Niedawno Joanna Krupa świętowała głośny ślub z Douglasem Nunesem, a już na początku maja modelka przekazała fanom, że będzie mamą. Celebrytka zaskoczyła wszystkich, dzieląc się radosną nowiną podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN". Mimo że kobieta spodziewa się dziecka, to jej kariera nie zwalnia – Krupa nagrywa kolejną edycję "Top Model", czyli niezwykle popularnego programu stacji TVN. Celebrytka znajduje też czas na publikowanie najnowszych urywków ze swojego życia na profilach w mediach społecznościowych. Tym razem podzieliła się kolejnym zdjęciem, na którym jej rosnący ciążowy brzuszek odgrywał główną rolę.

"Wszystko się powiększa" pisze pod postem. Krupa lubi dzielić się ciążowymi zdjęciami. Wcześniej pochwaliła się już tym, jak w ciąży ćwiczy na siłowni.

d202wpo

Kilka dni temu Joanna Krupa udzieliła krótkiego wywiadu na temat tego, jak pogodzić ciążę z intensywną pracą na planie "Top Model". W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską celebrytka przyznała, że początki były ciężkie, a pierwsze castingi były powodem ciągłego zmęczenia.

– To jest stres. Mój pierwszy raz i nie wiem, czego oczekiwać. Teraz myślę o sobie, nie chcę się stresować, żeby nie zrobić krzywdy dziecku. Patrzę inaczej na życie – wyznała gwiazda.

Zapytana o zachcianki w czasie ciąży Joanna Krupa stwierdziła, że nie ciągnie jej do ogórków kiszonych, ale do słodyczy. – Mam czasem ochotę na coś słodkiego, ale ja zawsze tak miałam. Staram się odżywiać zdrowo.

Częste wizyty Krupy na siłowni zdają się potwierdzać, że na pierwszym miejscu stawia zdrowie swojego dziecka. Trzeba przyznać, że ciąża jej służy, bo Joanna wygląda kwitnąco.

d202wpo

Podziel się opinią

Share
d202wpo
d202wpo