Trwa ładowanie...

Joanna Kulig podbija Hollywood. Nieprędko wróci do Polski

Joanna Kulig wyjechała do Hollywood, gdzie promuje "Zimną wojnę". Aktorka prawdopodobnie zabawi tam na dłużej.

Joanna Kulig podbija Hollywood. Nieprędko wróci do PolskiŹródło: Instagram.com
d1qbg03
d1qbg03

Aktorka jest w ósmy miesiącu ciąży i planuje urodzić swoje pierwsze dziecko w USA. Pojechała tam, by promować film Pawła Pawlikowskiego. "Zimna wojna" to polski kandydat do Oscara, który w Stanach będzie miał premierę 21 grudnia.

Jak donosi "Super Express", Kulig trafiła pod skrzydła CAA – jenej z najlepszych agencji aktorskich na świecie, która opiekuje się takimi gwiazdami, jak Tom Cruise, Sharon Stone czy Brad Pitt.

Kulig ma szansę dostać nominację do Oscara. Dlatego zdecydowała się zostać w USA do końca lutego. Chce urodzić tam dziecko. Informator "Super Expressu" powiedział: - Jako matce obywatela amerykańskiego będzie jej łatwiej otrzymać dla siebie obywatelstwo USA. Jeśli nie będzie chciała na nie czekać kilka lat, może liczyć na pomoc swojej agencji. W takich sytuacjach załatwiana jest wiza O-1, która przyznawana jest osobom wykazującym wyjątkowe uzdolnienia, np. w sztuce filmowej.

d1qbg03

Hollywood zachwyciło się rolą Kulig w "Zimnej wojnie". Jeśli jej kariera za oceanem się rozwinie, prawdopodobnie nie wróci szybko do Polski.

d1qbg03
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qbg03