Trwa ładowanie...
d4bsymp

Joanna Liszowska bez grama makijażu. Opublikowała zdjęcie

Aktorka uznawana jest za jedną z najseksowniejszych polskich aktorek. Pozbawiona kompleksów pokazała się saute. Próżno szukać makijażu na twarzy Liszowskiej. Fani pieją z zachwytu!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Naturalna Joanna Liszowska w czasie podróży
Naturalna Joanna Liszowska w czasie podróży (East News, Fot: East News)
d4bsymp

Joanna Liszowska od lat pojawia się w produkcjach serialowych. Wszyscy pamiętają jej role w "Daleko od noszy", "Heli w opałach" czy "Niani". Dziś aktorkę można zobaczyć w popularnej produkcji Polsatu, gdzie wciela się w Patrycję. Chodzi oczywiście o "Przyjaciółki".

ZOBACZ TAKŻE: Liszowska wspomina szkołę: Miałam dwóję z fizyki!

Ostatnio w mediach pojawiły się niepokojące informacje o życiu prywatnym Liszowskiej. Wyszło na jaw, że miłosna sielanka z wieloletnim partnerem została przerwana i plotkuje się nawet o rozwodzie pary. Taka wiadomość to olbrzymie zaskoczenie.

d4bsymp

Liszowska jednak nie odniosła się do medialnych spekulacji. Być może uznała, że życie prywatne jest tylko i wyłącznie jej sprawą, a nie kąskiem dla tabloidów.

Rzadko można zobaczyć gwiazdy w innym wydaniu niż w tym z "czerwonego dywanu". Liszowska pokazała zdjęcie "no make up".

"Jak nastolatka", "Nie poznałam", "Przepiękna i naturalna" - czytamy w komentarzach. Gwiazda wrzuciła fotkę podczas podróży do Białegostoku. Życzyła też wszystkim miłego dnia!

d4bsymp

Poznajecie?

d4bsymp

Podziel się opinią

Share

d4bsymp

d4bsymp