WP

Joanna Liszowska ma nie byle jaki samochód. Robi wrażenie na przechodniach

Nie tylko wygląd, ale i cena może zwalać z nóg. Joanna Liszowska dała się przyłapać paparazzi obok swojego samochodu. Takie zdjęcia nie mogły przejść bez echa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Luksusowe auto Joanny Liszowskiej wyróżnia się na ulicach.
Luksusowe auto Joanny Liszowskiej wyróżnia się na ulicach. (East News, Fot: East News)
WP

Joanna Liszowska promuje właśnie nową polską komedię romantyczną – "Całe szczęście". [Aktorka gra tam u boku m.in. Romy Gąsiorowskiej, Piotra Adamczyka i Mariety Żukowskiej. Na spotkanie promocyjne podjechała swoim samochodem. Gdy wysiadała, paparazzi od razu zrobili zdjęcia. Bo samochód zwraca uwagę.

Jak wyłapali dziennikarze "Super Expressu", to Mercedes GLS. Dokładnie to Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC. To luksusowe auto, zdaniem "SE", kosztuje nawet 700 tys. złotych w salonie.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Ekran do obsługiwania nawigacji i multimediów, imponujące wnętrze – aktorka wybrała niebanalny pojazd. Trzeba to przyznać.

newspix.pl
Podziel się

Gwiazdy i ich samochody to temat rzeka. Jedne gustują w skromnych autach, na które w korku pewnie nikt nie zwróciłby większej uwagi. Inni – jak choćby Kuba Wojewódzki – wolą te, które widać z daleka. Joanna Liszowska podono nie od dziś porusza się po mieście najlepszymi samochodami.

A przypomnijmy, że w Mercedesach gustuje także Zenek Martyniuk. Ostatnio pokazywaliśmy zdjęcie jego najnowszego samochodu. To i tak nic w porównaniu z nabytkiem Krzysztofa Gojdzia. Znany chirurg plastyczny upodobał sobie szczególnie Ferrari. Czerwone, na dodatek.

WP

Zobaczcie, jak się prezentuje:

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP