WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Joanna Liszowska straci miliony na rozwodzie. Podpisała intercyzę

Małżeństwo Joanny Liszowskiej i Oli Serneke to już przeszłość. Sprawa rozwodowa jest już w toku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska
Joanna Liszowska (ONS.pl)
WP

Joanna Liszowska i Ola Serneke poznali się w 2010 r. Para szybko zdecydowała się na ślub, a aktorka nie wycofała się z mediów. Gwiazda przez ostatnie lata nie komentowała swojej relacji ze szedzkim milionerem. Być może dlatego uchodzili za jedną z najbardziej udanych par w polskim show-biznesie.

Wielu fanom pary wydawało się, że mają oni wszystko. Piękną miłość, dzieci i pieniądze. Paparazzi wielokrotnie przyłapywali Joannę Liszowską i jej partnera w luksusowych samochodach, których ceny za sztukę sięgają nawet miliona. "Super Express" podaje, że gwiazda sporo straci na rozwodzie ze szwedzkim milionerem.

ZOBACZ: Joanna Liszowska w Bentleyu za ponad milion złotych

WP

Po ślubie z Serneke Liszowska opływała w luksusy. Rodzina mogła sobie pozwolić na niemal wszystko: bajeczne wakacje, drogie ubrania, luksusowe samochody. Media rozpisywały się, że majątek męża aktorki wart jest 19 mln euro, czyli ok. 85 mln zł.

Po rozwodzie, który nastąpi prawdopodobnie w tym roku, Joanna Liszowska wiele straci. Przed ślubem gwiazda podpisała intercyzę. Według zapisu ma dostać jedynie jednorazową wypłatę za tzw. straty moralne. Córki Emma i Stella otrzymają alimenty oraz fundusz powierniczy, którym do 21. roku życia będzie zarządzała aktorka.

Dla wielu jest szokiem, że Joanna Liszowska i Ola Serneke rozstali się. Powodem ma być zbyt duża odległość. Gwiazda skupia się na swojej karierze w Polsce, biznesman chce rozwijać firmę w Szwecji.

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP