Joanna Liszowska to objawienie polskiego show-biznesu. Właśnie skończyła 41 lat
[GALERIA]
Joanna Liszowska na długie lata zapisze się na kartach historii polskiego show-biznesu. Od lat uchodzi za kolorowego ptaka. Kojarzymy ją ze spektakli, seriali i niedawno rozpoczętej kariery muzycznej.
Jej życie zmieniło się, kiedy została żoną milionera. Ale z przełomowych momentów pamiętamy także incydent z jazdą pod wpływem alkoholu, który przez chwilę zaważył na losach jej kariery.
Zobaczcie galerię, w której wspominamy stare zdjęcia Joanny Liszowskiej.
Początki
Joanna Liszowska jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, którą ukończyła w 2001 roku. W jednym z wywiadów wspominała, że na egzaminach wstępnych miała zagrać piłkę plażową.
Szał w Międzyzdrojach
Liszowska zawsze uwielbiana była przez fanów za kobiece kształty. Chętnie eksponowała krągłe biodra i obfity biust. A szczególnie w Międzyzdrojach, gdzie zapisała się na zawsze.
Bling bling
Gwiazda może pochwalić się talentem wokalnym. Już w 2001 roku zajęła 3. miejsce na słynnym Festiwalu Piosenki Aktorskiej. Swoją muzyczną pasję rozwijała w "Jak oni śpiewają" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Za zwycięstwo w pierwszym show otrzymała Brylantowy Mikrofon, samochód marki SEAT oraz kontrakt na nagranie własnej płyty.
W bieżącym roku po raz kolejny zaprezentowała swój talent wokalny. Wydała singiel, a później wystąpiła na jednej z imprez Polsatu.
Tancerka
Taniec przeplatał się przez całe życie aktorki. W 2006 roku uczestniczyła w czwartej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Jej partnerem tanecznym był Robert Kochanek z którym ostatecznie zajęła 5. miejsce. Liszowska zasiadała także w jurorskim fotelu telewizyjnego show "Tylko taniec. Got to dance”.
Gwiazda "Playboya"
We wrześniu 2005 i w grudniu 2006 roku wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla magazynu "Playboy”. Związany jest z tym niemały skandal. Kiedy kilka lat temu biznesmen Ola Serneke związał się z Joanną, media w Szwecji rozpisywały się, że partnerką mężczyzny jest modelka z czasopism dla panów.
Rozwód
Joanna Liszowska i Ola Serneke poznali się w 2008 roku. Połączyła ich miłość do szybkich samochodów. Para pobrała się w 2010 roku w Bydgoszczy.
Przypomnijmy, że 13 maja 2011 roku na świat przyszła ich córeczka Emma. W 2013 roku urodziła drugie dziecko - Stellę. Związek ze Szwedem wpłynął pozytywnie na wizerunek aktorki. Dziś przywiązuje większą uwagę do ubioru i podkreśla kobiece kształty.
Incydent za kółkiem
W 2014 roku zdarzyło się coś, co splamiło wizerunek jednej z najpopularniejszych polskich aktorek. Liszowska została zatrzymana za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło przy ulicy Puławskiej na warszawskim Mokotowie. Joanna wjechała swoim porsche w tył nissana, spychając go na kolejny samochód. Gwiazda miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Sąd skazał gwiazdę na pięć miesięcy prac społecznych w przedszkolu, a także nakazał zapłacić grzywnę w wysokości 7 tysięcy złotych, które przeznaczy na cel społeczny. Aktorka otrzymała zakaz prowadzenia samochodu przez dwa lata.
Niech nam żyje to lat!
Po incydencie z jazdą pod wpływem alkoholu, Liszowska niemal zniknęła z show-biznesu. Przerwa wpłynęła pozytywnie na jej karierę i dziś jest jedną z najlepiej opłacanych aktorek serialowych.