Trwa ładowanie...

Joanna Liszowska z okazji 41. urodzin zaszalała jak dziecko

Choć grudzień w tym roku mamy mało zimowy, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pojeździć na łyżwach. A do tego najlepszym miejscem jest sztuczne lodowisko. Zwłaszcza w urodziny.

Share
Joanna Liszowska z okazji 41. urodzin zaszalała jak dziecko
Źródło: Materiały prasowe
d2m0z5w

Joanna Liszowska lubi być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. I dlatego jej profil na Instagramie pełen jest zdjęć przedstawiających mniejsze lub większe aktywności. Bo przecież świat aktorki to nie tylko plan zdjęciowy i teatralna scena. To również czas wolny, a ten Joasia lubi spędzać w ruchu.

ZOBACZ WIDEO: Joanna Liszowska w Bentleyu za ponad milion złotych

Aktorka kilka dni temu obchodziła swoje 41. urodziny. Zamiast jednak kolacji w wytwornej restauracji, wybrała bardziej przyziemne przyjemności - jazdę na lodzie.

d2m0z5w

"Dziś 41. I co? I nic", napisała pod zdjęciami, chwaląc się wyszczuploną sylwetką i promienną twarzą. Na komentarze nie musiała długo czekać. Fanki zapewniły ją, że nie wygląda na swoje lata:

"41 lat, a w duchu i na twarzy maks 18", "To tylko liczba, masz tyle na ile się czujesz", "41 to piękny czas dla kobiet. Moja córka wczoraj tyle skończyła" - napisały pod postem.

Faktycznie, aktorce nie można odmówić młodzieńczego blasku. Najwyraźniej czas jest dla niej bardzo łaskawy, a szczupła figura i uśmiech tylko pogłębiają to wrażenie.

d2m0z5w

Podziel się opinią

Share
d2m0z5w
d2m0z5w