Trwa ładowanie...

Joanna Moro potwierdziła płeć dziecka. Zaczyna szósty miesiąc ciąży

Jeszcze wczoraj Joanna Moro pisała na Instagramie, że już wie, kogo nosi pod swoim sercem. Ale trzymała to w sekrecie. Dziś mama dwóch chłopców pojawiła się w śniadaniówce, gdzie padło pytanie o płeć jej dziecka.

Share
Joanna Moro potwierdziła płeć dziecka. Zaczyna szósty miesiąc ciąży
Źródło: ONS.pl
ddiwfre

Joanna Moro zaczyna szósty miesiąc ciąży i powoli myśli o wyprawce. Od jakiegoś czasu zna płeć dziecka, którą ujawniła w "Pytaniu na śniadanie". Jej rozmowa z doktorem Raczyńskim dotyczyła bezpiecznego morsowania w ciąży. W pewnym momencie Marcelina Zawadzka zadała jej pytanie, czy już wiadomo, kto to będzie?

Obejrzyj: Joanna Krupa kwitnie w ciąży. Sesja z brzuszkiem zachwyca

"Zaskoczyła mnie tym pytaniem, ale nie omieszkałam z radością wyszeptać – dziewczynka" – wyznała Moro w mediach społecznościowych.

ddiwfre

"Przede mną szósty miesiąc ciąży, oby dalej tak pięknie i aktywnie! Powoli w mojej chłopięcej na razie rodzinie zaczynamy myśleć o wyprawce dla naszej małej królewny: o łóżeczku , wózeczku, o imieniu" – zdradziła gwiazda serialu "Anna German".

O swojej ciąży po raz pierwszy powiedziała publicznie na początku sierpnia. Razem z mężem Mikołajem Szpilewskim ma już dwóch synów: 9-letniego Mikołaja i 6-letniego Jeremiego.

ddiwfre

Podziel się opinią

Share
ddiwfre
ddiwfre