Trwa ładowanie...

Joanna Przetakiewicz dwa lata po śmierci Kulczyka wyznaje: "Byłam jego żoną"

Projektantka wielokrotnie wypowiadała się o milionerze w samych superlatywach. Okazuje się, że gwiazda skrywała pewną tajemnicę dotyczącą ich związku.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Przetakiewicz dwa lata po śmierci Kulczyka wyznaje: "Byłam jego żoną"Źródło: Instagram.com
d2rm5pl

Joanna Przetakiewicz była wieloletnią partnerką Jana Kulczyka. Ten związek dla wielu był zaskoczeniem, ale projektantka zawsze podkreślała, że była między nimi wyjątkowa więź. Para rzadko pokazywała się razem na salonach, ale kiedy już się to działo, to wzbudzali zainteresowanie wszystkich zgromadzonych. Do tej pory większość osób sądziła, że Przetakiewicz i Kulczyk żyli w konkubinacie i nigdy nie przypieczętowali swojego związku.

Dopiero teraz, dwa lata po śmierci milionera, gwiazda wyznała, że pobrali się w 2003 r. w Szwajcarii, gdzie Jan Kulczyk sprawił sobie nawet dom wart 750 mln zł! . W tamtym okresie to właśnie tam spędzali najwięcej czasu. Jan Kulczyk W rozmowie z Natalią Hołownią w programie "Gala Studio", Przetakiewicz wyjawiła swój sekret.

- Miałam dwóch mężów. Janek też był moim mężem pod prawem szwajcarskim.
Jakim mężem był Jan Kulczyk? Joanna Przetakiewicz jest bardzo dumna z tego, że miała u swego boku tak wspaniałego mężczyznę. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o ich wspólnym życiu.

d2rm5pl

- Janek to był ideał męża. Ideał małżeństwa. Zawsze przedstawiał mnie wszystkim jako żonę - bo tak dokładnie było i tak się traktowaliśmy! Mam więc za sobą dwa małżeństwa - jedno trwające 16 lat, drugie 10.
Projektantka zawsze z dużym sentymentem opowiada o Janie Kulczyku. Bez wątpienia byli przykładem świetnie dobranej pary, która nie potrzebowała medialnego rozgłosu.

ZOBACZ TAKŻE: Przetakiewicz o 50. urodzinach: Nie patrzę w przeszłość!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2rm5pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rm5pl