Trwa ładowanie...
d4i3odf

Joanna Racewicz pokazała syna. Od 9 lat jest dla niego matką i ojcem

Joanna Racewicz kilka dni temu poruszyła serca internautów wpisem o tragicznie zmarłym mężu. Najnowszy wpis na Instagramie poświęciła synowi, który "sam ją sobie wybrał na mamę i tatę w jednym".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Racewicz mówi o sobie "mama, dziennikarka, prezenterka"
Joanna Racewicz mówi o sobie "mama, dziennikarka, prezenterka" (ONS.pl)
d4i3odf

Mama, dziennikarka, prezenterka – w takiej kolejności przedstawia się Joanna Racewicz na Instagramie. W wigilię Wszystkich Świętych zamieściła tam długie i wzruszające wspomnienie ze zdjęciem Pawła Janeczka, jej męża, który zmarł tragicznie w katastrofie smoleńskiej. Teraz pokazała się jako mama Igora i "wytłumaczyła", skąd wziął się w jej życiu.

Obejrzyj: Joanna Racewicz w kraciastym garniturze mknie na skuterze

Igor, syn Joanny Racewicz i Pawła Janeczka, prawie przez całe życie wychowuje się bez ojca. Gdy doszło do katastrofy smoleńskiej (2010), miał zaledwie 2 lata.

d4i3odf

Zobacz także: Joanna Racewicz wspomina zmarłego męża. Warto się zatrzymać i przeczytać

"Wiesz, że dzieci same wybierają sobie rodziców? Siedzą na górze, w bardzo dużym pokoju i obserwują. A jak już podejmą decyzję - to wskakują do takich długich, długich tuneli. Każdy prowadzi do brzuszka innej mamy" – czytamy na profilu Racewicz pod zdjęciem syna.

"Wiedziałeś, który jest mój? - Tak. Nie można się pomylić. - A czy wiedziałeś, że zostaniemy tylko ty i ja? - Tak. To nie była łatwa decyzja, ale byłem pewien, że nikt nie będzie tak dobrą mamą i tatą w jednym" – napisała dziennikarka, wzbudzając zachwyt fanów na Instagramie.

d4i3odf

Podziel się opinią

Share

d4i3odf

d4i3odf