Trwa ładowanie...
d18iyqq

Johnny Depp pozwał tabloid o zniesławienie. Nowe fakty w sprawie afery narkotykowej

Johnny Depp nie ma teraz łatwego czasu. Była żona, Amber Heard, wyjątkowo dobrze dba o jego złą prasę. Po tym, jak oskarżyła aktora o przemoc, teraz Depp tłumaczy się z australisjkiej afery narkotykowej. Sąd podjął tymczasową decyzję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Johnny Depp
Johnny Depp (East News, Fot: East News)
d18iyqq

Johnny Depp pozywa Dana Woottona, redaktora naczelnego "The Sun" oraz Ruperta Murdocha, czyli brytyjskiego wydawcę tabloidu, o zniesławienie w związku z artykułem z kwietnia 2018 r. Gazeta określiła aktora jako "oprawcę żony" (innymi słowy, damskiego boksera) na podstawie zarzutów wysuniętych przez jego byłą żonę, Amber Heard.

Depp zdecydowanie zaprzecza roszczeniom Hearda.

News Group Newspapers poprosiło o umożenie sprawy w Sądzie Najwyższym w zeszłym tygodniu po tym, jak Depp nie ujawnił wiadomości tekstowych pokazujących, że próbował zdobyć narkotyki podczas pobytu w Australii z Amber Heard w marcu 2015 r.

d18iyqq

Maryla Rodowicz o rozwodzie: "Kiedy mąż mnie opuścił, wpadłam w panikę"

W ubiegły poniedziałek sędzia zgodził się, że wiadomości powinny zostać ujawnione przez zespół prawny Deppa.

Sędzia nie wszczął jednak sprawy i dał Deppowi możliwość uratowania sytuacji, składając wniosek o "ulgę w stosunku do sankcji" przed trzytygodniowym procesem, który ma się odbyć w Królewskim Sądzie Sprawiedliwości w Londynie 7 lipca.

Przypomnijmy, że Depp otwarcie mówił o swojej przeszłości i problemach z uzależnieniem od narkotyków.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d18iyqq

Podziel się opinią

Share
d18iyqq
d18iyqq