Trwa ładowanie...
d2gcp0k

Jubileuszowy koncert Kayah i Goran Bregovicia w Krakowie!

Jeden z najważniejszych duetów w historii polskiej muzyki obchodzi w tym roku 20-lecie wydania swojej kultowej płyty, na której znalazły się takie hity, jak "Śpij kochany, śpij”, "Prawy do lewego” czy "Nie ma, nie ma ciebie”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kayah znów wystąpi w duecie ze znanym muzykiem
Kayah znów wystąpi w duecie ze znanym muzykiem (Materiały prasowe, Fot: Piotr Porębski)
d2gcp0k

Po wyjątkowych, ogólnopolskich trasach koncertowych w 2017 i 2019 roku oraz zupełnie wyprzedanym koncercie na warszawskim Torwarze w 2018 roku, Kayah i Goran Bregović już 24 października wystąpią w krakowskiej Tauron Arenie.

Zobacz wideo:

Album "Kayah i Bregović” odgrywa wyjątkową rolę w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Wydany dokładnie 20 lat temu krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, otrzymując jednocześnie status diamentowej płyty oraz wiele nagród muzycznych – m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki. Mimo upływu lat, utwory z tego albumu nadal podbijają serca kolejnych pokoleń, o czym świadczą odbyte już fantastyczne koncerty i trasy koncertowe, w ramach których Kayah i Goran zagrali ponad 10 koncertów w największych polskich miastach. Ich występy w przeciągu 3 ostatnich lat zobaczyło łącznie ponad 50 tyś. osób, które wspólnie zaśpiewały ponadczasowe "Śpij kochany, śpij” czy "Byłam Różą”.

Kayah i Goran Bregović nagrali nową piosenkę. To będzie hit

Na rok 2019 przypada okrągła, bo 20-ta rocznica wydania kultowego albumu "Kayah i Bregović”. Z tej właśnie okazji, artyści dadzą wyjątkowy koncert na jesieni w Krakowie. Dodatkowo Kayah - specjalnie dla wszystkich fanów bałkańskich rytmów - w dniu jubileuszu wydaje nowy singiel pt. "Dawaj w długą”.

d2gcp0k

Podziel się opinią

Share
d2gcp0k
d2gcp0k