Trwa ładowanie...

Julia Kamińska walczy o środowisko. Namawia do kupna wegańskich butów z ananasa

Julia Kamińska to jedna z tych gwiazd, które nie boją się udzielać społecznie. Aktorka jest znaną sojuszniczką społeczności LGBT. Teraz stara się promować ekologię, namawiając fanów do kupna wegańskich butów.

Julia Kamińska walczy o środowisko. Namawia do kupna wegańskich butów z ananasaŹródło: ONS.pl
d2t6og2
d2t6og2

Julia Kamińska walczy o środowisko

Julia Kamińska często zabiera głos w słusznej sprawie. Nie od dzisiaj wiadomo, że publicznie wspiera osoby ze społeczności LGBT. Aktorka potępiła również karygodne zachowanie przeciwników Marszu Równości w Białymstoku. Kamińska za swoją działalność na rzecz mniejszości seksualnych została nominowana do Korony równości przez organizację "Kampania Przeciw Homofobii".

Gwiazda przeszła również na dietę wegańską. Zrobiła to głównie z pobudek ekologicznych, tym samym dołączając do grona celebrytów, którzy walką o lepsze jutro. Teraz Kamińska namawia również swoich fanów do bycia bardziej eko. Na swoim profilu instagramowym gwiazda serialu "Brzydula" udostępniła zdjęciem, na którym prezentuje wegańskie buty z ananasa.

Julia Kamińska zachwala swój nowy nabytek, twierdząc że jest to "must-have" na wszystkie sezony.

"Mój #musthave wakacyjny (i nie tylko) to #weganskie buty z ananasa. Są leciutkie, piękne i równie trwałe jak buty ze skóry tradycyjnej. A jak już się znoszą, elementy z plastiku (obcasy) oddam – zostaną odnowione i ponownie wykorzystane. Zero waste w najczystszej postaci – dlatego ich kocham" – czytamy pod zdjęciem Julii Kamińskiej.

d2t6og2

Aktorka wprowadza do swojego życia prywatnego filozofię zero waste, mającą na celu ograniczenie ilości generowanych śmieci.

d2t6og2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t6og2