Trwa ładowanie...
d2789fl

Julia Oleś składa Durczokowi życzenia na 50-te urodziny. "To prawdziwe szczęście mieć obok siebie przyjaciela"

Postanowiła swojemu ukochanemu złożyć życzenia na instagramowym profilu. Zdaje się, że jest szczęśliwa u boku dziennikarza.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Partnerka dziennikarza napisała piękne życzenia z okazji jego okrągłych urodzin.
Partnerka dziennikarza napisała piękne życzenia z okazji jego okrągłych urodzin.Źródło: Instagram.com, Fot: fabjulus
d2789fl

- "To prawdziwe szczęście mieć obok siebie przyjaciela, który motywuje, inspiruje i imponuje. W dniu tych wyjątkowych, okrągłych urodzin, mogę życzyć Ci tylko tego, żebyś miał wokół siebie tyle dobra, ile ja mam dzięki Tobie. Wszystkiego najlepszego!" – czytamy pod wspólną fotką zakochanych.

Kamil Durczok skończył 50 lat, a Oleś jest o ponad 20 lat młodsza od niego. Głównie za sprawą dużej różnicy wieku ich związek wywołuje spore emocje i zdarzają się przytyki w tej kwestii. Jednak żadne z nich nie przejmuje się takimi komentarzami i wciąż dogadują się świetnie, a ich uczucie rozkwita.

d2789fl

Ostatnio swoje 28 urodziny obchodziła również Julia. Opublikowała wtedy zdjęcie z bukietem czerwonych róż. - "Macie swój "próg starości"? Dla mnie, kiedy miałam kilka, a później kilkanaście lat, to zawsze było 28 lat. Z jakiegoś powodu wymyśliłam sobie, że w wieku 28 lat będę już naprawdę dorosła i będę wiedziała, o co chodzi w życiu. No, czyli to już. Żarty się skończyły. Od dziś oficjalnie jestem dorosła? I co prawda, jeszcze nie wszystko rozkminiłam, ale jestem znacznie bliżej niż rok temu - zawsze coś. Poza tym mam jeszcze czas. Do następnego progu. Czyli do pięćdziesiątki – napisała.

Szybko też pojawiła się odpowiedź Durczoka – "Pięćdziesiątka? Jest już bardzo blisko Ciebie". Póki co do grona pięćdziesięciolatków dołączył Kamil i w związku z tym dołączamy się do życzeń.

ZOBACZ TAKŻE: Kamil o sobie: "Gdybym spotkał 25-letniego Durczoka to bym go bardzo nie lubił"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2789fl

Podziel się opinią

Share
d2789fl
d2789fl