Trwa ładowanie...
d2bxz76

Julia Pogrebińska wychodzi dziś za mąż. Wygląda zachwycająco!

Eleganckie fale zamiast zwyczajnej burzy loków, delikatny makijaż - aktorka szykuje się do ślubu, który odbędzie się już dziś!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Julia Pogrebińska
Julia Pogrebińska (Instagram.com)
d2bxz76

Narzeczonym aktorki jak John Scott, bardzo znany jogin. Mężczyzna jest od gwiazdy sporo starszy. Zakochanych dzieli ponad 20-letnia różnica wieku, ale im to zupełnie nie przeszkadza. Pogrebińską i Scotta łączy fascynacja jogą, jednak o ile aktorka interesuje się nią zaledwie od kilku lat, to jej partner jest prawdziwym guru w tej dziedzinie.

Scott, który jogę zaczął ćwiczyć 30 lat temu, ma na swoim koncie książkę "Ashtanga Yoga", owoc wielu lat treningów. Gdzie poznali się przyszli małżonkowie? Oczywiście na kursie jogi. Natychmiast między nimi zaiskrzyło. Efekt? Dziś odbędzie się ślub pary.

d2bxz76

Do niedawna niewiele osób wiedziało o tym, że Pogrebińska planuje zamążpójście. Teraz jest to pewne. Na instagramowym profilu Aleksandry Oleczek pojawiło się zdjęcie z przygotowań. Hasztagi nie pozostawiają wątpliwości, co do tego, z jakiej okazji Julia została pięknie uczesana: "#aleksandraoleczekhairstylist #ślubnie #wielkidzień #piękna".

Sylwia Rakowska, specjalistka od makijażu, również podzieliła się efektem prac:

Czekamy na zdjęcia z uroczystości! Ślub ma mieć intymny charakter, w ceremonii uczestniczyć będą tylko osoby najbliższe młodej parze.

d2bxz76

Julia Pogrebińska w 2015 roku wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Partnerował jej Rafał Maserak. Został zaproszony na zaślubiny?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2bxz76

Podziel się opinią

Share
d2bxz76
d2bxz76