Trwa ładowanie...
julia rosnowska

Julia Rosnowska urodziła. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Julia Rosnowska za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się radosną informacją. Aktorka została mamą. Teraz publikuje urocze zdjęcia z maluchem.

Share
Julia Rosnowska urodziła. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie
Źródło: East News, fot: East News
d36pk5y

Julia Rosnowska jest aktorką, której popularność zapewnił serial "Julia" emitowany niegdyś na antenie TVN. Oprócz tego pojawiła się m.in. w "Ojcu Mateuszu", "Drogach wolności" czy "Plebani".

ZOBACZ TAKŻE: Ciąża Joanny Krupy uratuje jej karierę? "Przestała interesować ludzi"

Rosnowska niedawno przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Wszystkimi emocjami postanowiła podzielić się z fanami. "No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek!" - napisała szczęśliwa na Instagramie.

d36pk5y

Aktorka zdecydowała się na poród w domu i w związku z tym nie brakowało kilku zaskoczeń. Szczególnie, gdy do drzwi zapukała policja.

"Była ze mną najwspanialsza doula, jaką można sobie wymarzyć. Dziękuję Ci, Kochana, za tę moc i wsparcie. Twoja obecność była bezcenna. I w końcu był ze mną mój partner, który całym sobą rodził razem ze mną i nic mu nie było straszne. Kołysał się i oddychał razem ze mną, trzymał mnie kiedy byłam bez sił, mówił cudowne i ważne rzeczy, które dały mi siłę, żeby się nie poddawać. Cudownie było przeżyć to razem. Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie... policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada" - wyznała na instagramowym profilu.

"Zupełnie inne lato w mieście" - pisze aktorka i publikuje wyjątkowe zdjęcia. Ten rok z pewnością będzie bardzo ważny dla Rosnowskiej. Tym razem musi zmierzyć się z nową rolą, ale nieco inną niż ta na planie seriali.

Fani nie mogli się powstrzymać i zasypali aktorkę komplementami. "Cud", "Piękny widok", "Cudny obrazek"- czytamy. A wam jak się podoba zdjęcie?

d36pk5y

Podziel się opinią

Share
d36pk5y
d36pk5y