Trwa ładowanie...
julia rosnowska
Anna Ryta
18-06-2019 12:44

Julia Rosnowska urodziła. Pokazała zdjęcie noworodka

Julia Rosnowska pochwaliła się radosną nowiną. Aktorka właśnie po raz pierwszy została mamą. Zdecydowała się na poród w domu. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie malucha i opis nietypowej akcji porodowej. Okazało się, że zaniepokojeni krzykami sąsiedzi wezwali policję.

Julia Rosnowska urodziła. Pokazała zdjęcie noworodkaŹródło: ONS.pl
d2v6ljv
d2v6ljv

Julia Rosnowska po raz pierwszy została mamą. Swoim szczęściem pochwaliła się na Instagramie, publikując zdjęcie noworodka i wzruszający opis.

- No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek! Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być "zbyt trudne". Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc. Miałam to ogromne szczęście, że podczas porodu byłam otoczona niesamowitą grupą wsparcia. Były ze mną dwie cudowne położne, które dały mi absolutne poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko będzie ok - nawet w tych momentach, kiedy myślałam, że to się już nigdy nie skończy i nie ma opcji żebym dała radę. Jestem im niezwykle wdzięczna za to, że wszystko przebiegło pięknie i bezpiecznie - napisała.

Aktorka przyznała też, że wciąż zastanawia się nad imieniem dla dziecka.

- Mały Człowiek jeszcze nie ma imienia. Powoli go poznajemy, przyglądamy się i zastanawiamy się na kogo wygląda... Kobieta to siła. Pamiętajcie, że mamy niesamowitą moc!

Rosnowska dodała też, że zdecydowała się na poród w domu. Nie obyło się jednak bez kilku niespodzianek.

d2v6ljv

- Była ze mną najwspanialsza doula, jaką można sobie wymarzyć. Dziękuję Ci, Kochana, za tę moc i wsparcie. Twoja obecność była bezcenna. I w końcu był ze mną mój partner, który całym sobą rodził razem ze mną i nic mu nie było straszne. Kołysał się i oddychał razem ze mną, trzymał mnie kiedy byłam bez sił, mówił cudowne i ważne rzeczy, które dały mi siłę, żeby się nie poddawać. Cudownie było przeżyć to razem. Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie... policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada - podsumowała.

Julia Rosnowska to aktorka po Akademii Teatralnej w Warszawie. W telewizji zaczynała w takich produkcjach jak "Plebania", "Kopciuszek", "Londyńczycy". Pierwszą główną rolę zagrała w serialu "Julia". Ostatnio była kojarzona głównie z "Misją Afganistan", "Komisarzem Aleksem" i "Czasem honoru".

Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Drogi wolności". Scenariusz powstał na podstawie pomysłu Stanisława Krzemińskiego, ojca Rosnowskiej.

d2v6ljv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v6ljv