Trwa ładowanie...
d3x7jth
News

Julia Rosnowska urodziła. Pokazała zdjęcie noworodka

Julia Rosnowska pochwaliła się radosną nowiną. Aktorka właśnie po raz pierwszy została mamą. Zdecydowała się na poród w domu. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie malucha i opis nietypowej akcji porodowej. Okazało się, że zaniepokojeni krzykami sąsiedzi wezwali policję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Rosnowska została mamą
Julia Rosnowska została mamą (ONS.pl)
d3x7jth

Julia Rosnowska po raz pierwszy została mamą. Swoim szczęściem pochwaliła się na Instagramie, publikując zdjęcie noworodka i wzruszający opis.

- No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek! Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. A mianowicie jak absolutna superwoman. Jak dałam radę zrobić to, to absolutnie nic już nie może być "zbyt trudne". Nagle całe zmęczenie i godziny porodu znikają, a kobieta to sama moc. Miałam to ogromne szczęście, że podczas porodu byłam otoczona niesamowitą grupą wsparcia. Były ze mną dwie cudowne położne, które dały mi absolutne poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko będzie ok - nawet w tych momentach, kiedy myślałam, że to się już nigdy nie skończy i nie ma opcji żebym dała radę. Jestem im niezwykle wdzięczna za to, że wszystko przebiegło pięknie i bezpiecznie - napisała.

Aktorka przyznała też, że wciąż zastanawia się nad imieniem dla dziecka.

d3x7jth

- Mały Człowiek jeszcze nie ma imienia. Powoli go poznajemy, przyglądamy się i zastanawiamy się na kogo wygląda... Kobieta to siła. Pamiętajcie, że mamy niesamowitą moc!

Rosnowska dodała też, że zdecydowała się na poród w domu. Nie obyło się jednak bez kilku niespodzianek.

- Była ze mną najwspanialsza doula, jaką można sobie wymarzyć. Dziękuję Ci, Kochana, za tę moc i wsparcie. Twoja obecność była bezcenna. I w końcu był ze mną mój partner, który całym sobą rodził razem ze mną i nic mu nie było straszne. Kołysał się i oddychał razem ze mną, trzymał mnie kiedy byłam bez sił, mówił cudowne i ważne rzeczy, które dały mi siłę, żeby się nie poddawać. Cudownie było przeżyć to razem. Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie... policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada - podsumowała.

Julia Rosnowska to aktorka po Akademii Teatralnej w Warszawie. W telewizji zaczynała w takich produkcjach jak "Plebania", "Kopciuszek", "Londyńczycy". Pierwszą główną rolę zagrała w serialu "Julia". Ostatnio była kojarzona głównie z "Misją Afganistan", "Komisarzem Aleksem" i "Czasem honoru".

Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Drogi wolności". Scenariusz powstał na podstawie pomysłu Stanisława Krzemińskiego, ojca Rosnowskiej.

d3x7jth

Podziel się opinią

Share
d3x7jth
d3x7jth