Trwa ładowanie...
d2n0bw1

Julia Wieniawa była wściekła. "Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie"

O Julii Wieniawie jest cały czas głośno. Tym razem głównie z powodu rozpadu jej związku z Antkiem Królikowskim. Na łamach "Vivy" postanowiła potwierdzić plotki i zdradzić przyczynę. Odniosła się również do zdjęć z Nikodemem Rozbickim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Show-biznes bywa okrutny.
Show-biznes bywa okrutny. (East News, Fot: East News)
d2n0bw1

Wielkie marki "zabijają się" o młodą aktorkę, która ma olbrzymią rzeszę wiernych fanów. Jej kariera rozwija się błyskawicznie. Gra w serialach, filmach, śpiewa oraz tańczy. Kobieta wielu talentów, która pielęgnuje swoje pasje i cały czas się rozwija.

Ostatnio miała nieco cięższy okres za sprawą perturbacji w związku z Antkiem Królikowskim, który ostatecznie przeszedł do historii. Jest tak popularna, że na każdym kroku śledzą ją paparazzi.

d2n0bw1

- Niedawno, już podczas kryzysu z Antkiem, wieloletni kolega odprowadzał mnie pod klatkę, a tu paparazzi robi nam zdjęcia. Nie mieszkam w centrum, musiał mnie śledzić. Zapytałam, po co to robi. Powiedział: "Taki jest show-biznes, mała". Popłakałam się, bo nie chcę żyć w takim świecie - mówi gwiazda w wywiadzie dla "Vivy". Chodzi o zdjęcia z Nikodemem Rozbickim, które ukazały się na wielu portalach plotkarskich.

W karierze pomaga jej mama, w której ma zawsze oparcie Jak się okazuje, Wieniawa czyta również hejt w internecie, którego nie brakuje m.in. pod jej zdjęciami na Instagramie. - Mam emocje, uczucia. Złoszczę się, gdy czytam wyssane z palca informacje na mój temat. Mnie się albo bardzo lubi, albo nienawidzi - tłumaczy.

W dobie internetu i mediów społecznościowych każda gwiazda musi mierzyć się z hejtem. Jedni sobie z nim radzą lepiej, drudzy gorzej..

d2n0bw1

Podziel się opinią

Share

d2n0bw1

d2n0bw1