Trwa ładowanie...
d3436vl

Julia Wieniawa i Baron. "Nie każcie nam robić dzieci!"

Julia Wieniawa, jedna z najpopularniejszych obecnie celebrytek, podzieliła się refleksją na temat swojego życia prywatnego. Wszyscy, którzy najchętniej widzieliby ją przed ołtarzem albo pchającą wózek, mogą poczuć się rozczarowani.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Baron i Julia Wieniawa. Miłość nie zna pojęcia metryki
Piotr Baron i Julia Wieniawa. Miłość nie zna pojęcia metryki (East News)
d3436vl

Okazuje się, że Julia Wieniawa powoli ma już dość spekulacji odnośnie swojego związku i planów na przyszłość. Ba, jest tym wszystkim lekko poirytowana.

ZOBACZ TEŻ: Wieniawa pojawi się na paradzie równości: "Chcę wspierać to środowisko"

- Nie rozumiem, że w tym wieku sugeruje mi się, że powinnam zamieszkać z chłopakiem - mówi Julia Wieniawa w rozmowie z "Faktem" zatytułowanej "Nie każcie nam robić dzieci" i dodaje:

d3436vl

- Rozumiem, że między nami jest spora różnica wieku, ale pamiętajmy, że nie mam obowiązku, by od razu razem zamieszkać, brać ślub i robić dzieci. Bez przesady, nie mam takich planów!

Z Aleksandrem Baronem, starszym od niej o 15 lat gitarzystą i producentem, Julia spotyka się od prawie pół roku. Jak sama mówi, ciągle się poznają, docierają.

W rozmowie z tabloidem aktorka podkreśliła, że ma jeszcze czas na poważne decyzje. Zwłaszcza że dopiero niedawno samemu wkroczyła w dorosłość - od niecałego roku mieszka sama w swoim wymarzony mieszkaniu.

d3436vl

Podziel się opinią

Share
d3436vl
d3436vl