Trwa ładowanie...
d1mr1vs

Julia Wieniawa na okładce "Vivy". Dopiero co rozstała się z chłopakiem

Julia Wieniawa jest gwiazdą okładki "Vivy". Tak promuje nowy serial "Zawsze warto".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa na okładce "Vivy"
Julia Wieniawa na okładce "Vivy" (ONS.pl)
d1mr1vs

O Julii Wieniawie jest znowu głośno. Tym razem za sprawą jej rozstania z Baronem. Para była ze sobą związana przez 7 miesięcy. Przez ten czas chętnie pokazywali się ze sobą razem, udzielali wywiadów. Nie mieli problemu z tym, że ich związek ujrzał światło dzienne.

Niestety, relacja ta zakończyła się szybciej niż wszyscy się spodziewali. Julia Wieniawa chce skupić się na karierze zawodowej. Teraz będzie się u niej sporo działo. Już jesienią na antenie Polsatu premierę będzie miał nowy serial z udziałem aktorki "Zawsze warto".

ZOBACZ: "Zawsze warto": Julia Wieniawa opowiada o serialowej bohaterce

Z tej okazji Wieniawa i jej dwie koleżanki z planu, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati, są gwiazdami okładki najnowszej "Vivy".

d1mr1vs

- Móc pracować z tymi wspaniałymi, silnymi i pięknymi kobietami to sama przyjemność. O naszym nowym serialu "Zawsze warto" i przyjaźni, jaka narodziła na planie przeczytacie w najnowszej "Vivie" już w czwartek - napisała Julia Wieniawa.

Przeczytaj: Julia Wieniawa rozstała się z Baronem. Sieć obiegło zdjęcie z tajemniczym mężczyzną

Fanki Julii Wieniawy są zachwycone tą okładką. W komentarzach pojawiło się sporo pozytywnych słów. Większość internautów uważa, że aktorka bardzo daleko zaszła,a przed nią jeszcze wiele sukcesów.

Będziecie oglądać "Zawsze warto"?

d1mr1vs

Podziel się opinią

Share
d1mr1vs
d1mr1vs