WP

Julia Wieniawa zarabia krocie. "Zażyczyła sobie rekordowej sumy"

Julia Wieniawa jest najbardziej rozchwytywaną 20-latką w Polsce. Jako aktorka, piosenkarka, ale także influencerka angażuje się w mnóstwo projektów, co wiąże się z coraz większymi zarobkami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa zarabia krocie
Julia Wieniawa zarabia krocie (ONS.pl)
WP

Jak donosi "Super Express", Julia Wieniawa na reklamie butów zarobiła 600 tys. zł, a kampania związana z odzieżą sportową przyniosła jej ok. 750 tys. zł. Teraz w trakcie rozmów ze "słynnym zagranicznym koncernem" podobno zażyczyła sobie miliona złotych.

Obejrzyj "5 głębszych": Julia Wieniawa o zarobkach, kontraktach i show-biznesie

WP

– Julia już nawet nie zaczyna rozmów poniżej pół miliona – mówił informator dziennika.

Zobacz także: Julia Wieniawa broni Barona. Ma już dość hejtu

Wieniawa jest z pewnością najlepiej opłacaną młodą gwiazdą, ale jak sama mówiła, zarobki przedstawiane w mediach są często wyssane z palca. Kilka miesięcy temu w naszym programie "5 głębszych" podkreśliła, że nawet gdyby chciała rozmawiać o pieniądzach, to nie mogłaby tego zrobić ze względu na treść kontraktu.

WP

Nie ukrywała przy tym, że w kwestii zakupów może sobie pozwolić na więcej niż jej rówieśniczki, choć nie uważa się za osobę rozrzutną.

- Kupiłam mieszkanie i myślę, że robię bardzo dobre inwestycje, o których też nie wszystkim muszę mówić, bo to moje prywatne sprawy – mówiła w programie Michała Dziedzica.

Zobacz także: Rozmarzona Julia Wieniawa na imprezie urodzinowej Moliera 2

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP