ycipk-1dvk48

Julia Wieniawa zarabia krocie. "Zażyczyła sobie rekordowej sumy"

Julia Wieniawa jest najbardziej rozchwytywaną 20-latką w Polsce. Jako aktorka, piosenkarka, ale także influencerka angażuje się w mnóstwo projektów, co wiąże się z coraz większymi zarobkami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa zarabia krocie
Julia Wieniawa zarabia krocie (ONS.pl)
ycipk-1dvk48

Jak donosi "Super Express", Julia Wieniawa na reklamie butów zarobiła 600 tys. zł, a kampania związana z odzieżą sportową przyniosła jej ok. 750 tys. zł. Teraz w trakcie rozmów ze "słynnym zagranicznym koncernem" podobno zażyczyła sobie miliona złotych.

Obejrzyj "5 głębszych": Julia Wieniawa o zarobkach, kontraktach i show-biznesie

ycipk-1dvk48

– Julia już nawet nie zaczyna rozmów poniżej pół miliona – mówił informator dziennika.

Zobacz także: Julia Wieniawa broni Barona. Ma już dość hejtu

Wieniawa jest z pewnością najlepiej opłacaną młodą gwiazdą, ale jak sama mówiła, zarobki przedstawiane w mediach są często wyssane z palca. Kilka miesięcy temu w naszym programie "5 głębszych" podkreśliła, że nawet gdyby chciała rozmawiać o pieniądzach, to nie mogłaby tego zrobić ze względu na treść kontraktu.

ycipk-1dvk48

Nie ukrywała przy tym, że w kwestii zakupów może sobie pozwolić na więcej niż jej rówieśniczki, choć nie uważa się za osobę rozrzutną.

- Kupiłam mieszkanie i myślę, że robię bardzo dobre inwestycje, o których też nie wszystkim muszę mówić, bo to moje prywatne sprawy – mówiła w programie Michała Dziedzica.

Zobacz także: Rozmarzona Julia Wieniawa na imprezie urodzinowej Moliera 2

Polub WP Gwiazdy
ycipk-1dvk48
ycipk-1dvk48
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1dvk48