Trwa ładowanie...
d4lh782

Justin Bieber ma już 26 lat. Urodziny spędził w wyjątkowym towarzystwie

Do show-biznesu wszedł w 2009 roku. Od tego momentu minęło 11 lat, a jego nazwisko gościło w tym czasie już chyba w każdym magazynie na świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin Bieber skończył 26 lat.
Justin Bieber skończył 26 lat. (Getty Images)
d4lh782

Nie da się ukryć, że sława Justina Biebera wykracza poza jakiekolwiek granice. Mimo to udało mu się odnaleźć szczęście. Bieber skończył właśnie 26 lat i wydaje się, że najwięcej dobrego jeszcze przed nim. Miał tylko 15 lat, kiedy został zauważony. Promocja młodego artysty zaczęła się niemal od razu, a sam Bieber od początku wyglądał jakby niesamowicie cieszył się tym, co go spotkało. Piosenka "Baby" grana była w każdej stacji radiowej, a nastolatki na całym świecie marzyły o tym, by kiedyś spotkać swojego idola.

Sława piosenkarza nie przygasła do dziś. Udało mu się utrzymać zainteresowanie fanów i mediów, przejść przez kilka lepszych i gorszych życiowych momentów, odnaleźć miłość. 11 lat – to dla jednych długi okres, dla innych to tylko krótki urywek. Justin Bieber wykorzystał ten czas w stu procentach.

1 marca Justin Bieber obchodził 26 urodziny. Ten dzień spędził w wyjątkowym towarzystwie. U jego boku była obecna Hailey Bieber – jego żona. Modelka opublikowała też na Instagramie kilka zdjęć z ukochanym mężem, które pokazują ich wspólne szczęście. W opisie do postu złożyła Justinowi piękne życzenia.

d4lh782

"Dziękuję, że każdego dnia wywołujesz uśmiech na mojej twarzy. Kocham Cię" – napisała.

Koszulki jej pomysłu nosił Justin Bieber. Jak osiągnąć sukces w tej branży?

d4lh782

Podziel się opinią

Share
d4lh782
d4lh782