Trwa ładowanie...
d3cki9s

Justin i Hailey Bieber pokazali swoją walentynkową randkę. Można pozazdrościć

Choć od ich ślubu minęło już trochę czasu, Justin i Hailey Bieber wciąż wzbudzają ogromne zainteresowanie. Fani są ciekawi niemal każdego aspektu z życia tej pary. Zakochani nie pozostają na to głusi - zaspokajają ciekawość ludzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justin i Hailey Bieber walentynki spędzili na swój sposób
Justin i Hailey Bieber walentynki spędzili na swój sposób (Youtube.com)
d3cki9s

Justin Bieber i jego życie miłosne od zawsze było przedmiotem zainteresowania mediów. Jeszcze do niedawna cały świat rozpisywał się na temat jego relacji z Seleną Gomez, a ten związek, choć już należy do przeszłości, nadal ma swoich fanów. Relacja nie przetrwała próby czasu, choć nie wszyscy chcieli w to uwierzyć. Obserwatorzy Justina i Seleny bez końca doszukiwali się znaków świadczących o tym, że ich miłość nie wygasła. Ku wielkiemu niezadowoleniu niedługo po ostatecznym rozstaniu z Gomez, Bieber zadeklarował swoje uczucia do innej kobiety. Szczęśliwą wybranką została Hailey Baldwin. Para szybko stanęła na ślubnym kobiercu, a modelka przybrała nazwisko ukochanego.

Szczęśliwa Hailey Bieber pokazał na Instagramie jak wyglądały jej walentynki z mężem. Urocze zdjęcia udowadniają, że tego dnia zakochanym uśmiechy nie schodziły z ust. Trzeba przyznać, że Justin i jego żona zdecydowanie do siebie pasują. Widać, że łączy ich prawdziwe uczucie.

Trzymamy kciuki za Justina i Hailey oraz za to, by ich miłość przetrwała. W świecie show-biznesu nie będzie to łatwe.

d3cki9s

Podziel się opinią

Share
d3cki9s
d3cki9s