Trwa ładowanie...

Justin Timberlake przeprasza żonę. "Za dużo wypiłem"

Justin Timberlake został przyłapany na czułościach z koleżanką z filmowego planu. Po dwóch tygodniach od tej sytuacji i lawinie spekulacji, że jego małżeństwo z Jessicą Biel chyli się ku upadkowi, wokalista zabrał głos. W opublikowanym oświadczeniu przyznał się do błędu i skruszony przeprosił swoją żonę.

Justin Timberlake przeprasza żonę. "Za dużo wypiłem"Źródło: Getty Images
dxfkf0v
dxfkf0v

Justin Timberlake od kilku lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Jessicą Biel. Razem wychowują 4-letniego synka Silasa Randalla. Dla wielu fanów są niemalże wzorem idealnej pary. Zawsze mówią o sobie czule w wywiadach, a na wspólnych wyjściach nie mogą oderwać od siebie wzroku. Sielankowy obrazek zburzyły jednak listopadowe plotki o romansie wokalisty.

ZOBACZ WIDEO: Rozwód tuż po ślubie? Kobiety boją się odejść, chociaż zostały zdradzone

Paparazzi przyłapali bowiem Timberlake'a na imprezie z obsadą jego nowego filmu "Palmer". Aktorzy bawili się w The Absinthe House przy kultowej ulicy Bourbon w Nowym Orleanie. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zarówno Justin, jak i jego koleżanka z planu, Alisha Wainwright, ewidentnie mieli się ku sobie.

Na opublikowanych w sieci zdjęciach widać, jak oboje wymieniali się uściskami, trzymali za ręce i szeptali czule do ucha. Mało tego, paparazzi dojrzeli, że na palcu Timberlake'a brakuje obrączki.

dxfkf0v

Tyle i aż tyle wystarczyło, aby fani wieszczyli rychły rozwód Justina i Jessiki. Plotki zaczęły przybierać na sile, aż w końcu wokalista wydał oświadczenie. Stwierdził, że tak długo jak mógł, ignorował plotki. Jednak dla dobra rodziny i osób, które kocha, postanowił zdementować ostatnie pogłoski. Jak sam przyznał, popełnił błąd.

"Do niczego nie doszło między mną a moją koleżanką z planu. Tamtej nocy za dużo wypiłem. Ubolewam nad moim zachowaniem. To nie jest przykład, jaki chciałbym dać mojemu synowi. Przepraszam moją wspaniałą żonę i rodzinę za postawienie ich w tej niezręcznej sytuacji. Jestem skupiony na byciu najlepszym mężem i ojcem, jakim tylko mogę być" - napisał na Instagramie.

Myślicie, że jego wyznanie zatrzyma dalszą lawinę plotek o kryzysie w jego małżeństwie?

dxfkf0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxfkf0v