Trwa ładowanie...

Justyna Gradek zaręczyła się z nowym chłopakiem. Dwa miesiące po rozstaniu z milionerem

Justyna Gradek szybko otrząsnęła się po rozstaniu z playboyem Philippem Pleinem. Zaręczyła się z nowym ukochanym na egzotycznej wyspie.

Share
Justyna Gradek zaręczyła się z nowym chłopakiem. Dwa miesiące po rozstaniu z milionerem
Źródło: Instagram.com
d2jc5mq

Justyna Gradek pochodzi z Łodzi, gdzie zaczynała przygodę z modelingiem. Zajmowała się paradowaniem w kusych strojach na galach KSW oraz pozowaniem do seksownych zdjęć w bieliźnie (lub bez - w magazynie CKM). Zrobiło się o niej głośno, gdy okazało się, że umawia się ze światowej sławy projektantem, Philippem Pleinem. Milioner o reputacji playboya zabrał nawet łodziankę na galę rozdania nagród GQ w Londynie, gdzie miała szansę zadebiutować na czerwonym dywanie. Przedstawiał ją znajomym ze śmietanki światowego show-biznesu i zapraszał na podróże prywatnym odrzutowcem. Gradek chętnie chwaliła się w mediach społecznościowych wystawnym życiem.

Niestety związek z Pleinem okazał się bardzo burzliwy. Gradek kilkukrotnie relacjonowała na Instagramie powrót do ojczyzny. Wówczas w willi projektanta bardzo ochoczo meldowały się inne piękności. Po kilku miesiącach związku ze słynnym bawidamkiem Polce znudziła się zabawa w podchody i w lutym na dobre opuściła jego posiadłość.

d2jc5mq

Po powrocie do kraju bardzo szybko znalazła pocieszenie w ramionach przystojnego Karola. Chłopak pasjonuje się boksem i walkami MMA. Od kilku tygodni pojawiał się na instastory Gradek, które ewidentnie rozkwitła u jego boku. Para udała się na wspólne wakacje na indonezyjską wyspę Bali. Zatrzymali się w luksusowym resorcie i to właśnie tam Karol poprosił Justynę o rękę. Zachwycona modelka zamieściła romantyczne zdjęcie w sieci.

- Omg! Dziś powiedziałem TAK! To mój najlepszy dzień Karol, kocham cię bardzo. Dziękuję ci za wszystko! Jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. W życiu nie byłam tak szczęśliwa jak dziś. Dziękuję, że pokazałeś mi, co to miłość - napisała na Instgaramie.

Gratulujemy!

d2jc5mq

Podziel się opinią

Share
d2jc5mq
d2jc5mq