Trwa ładowanie...

Justyna Nagłowska zachwala Borysa Szyca. Dodała wzruszający post

Justyna Nagłowska i Borys Szyc trzy miesiące temu powitali na świecie swoje wspólne dziecko. Ukochana aktora jest pełna podziwu, jak wspaniałym ojcem jest gwiazdor.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska Borys Szyc i Justyna Nagłowska Źródło: fot. ONS
dbd1ry4
dbd1ry4

Justyna Nagłowska z okazji Dnia Ojca opublikowała wzruszający post. Celebrytka pięknie napisała o Borysie Szycu i jego zaangażowaniu w wychowywanie dzieci. Aktor ma 15-letnią córkę z poprzedniego związku, a trzy miesiące temu powitał na świecie synka Henia.

Poza tym jest ojczymem dla dwóch córek Justyny z poprzedniego związku.

"To że jesteś cudownym ojcem wiem od dawna. Masz 15-letnią córkę, która zajmuje szczególne miejsce w twoim sercu. Od 7 lat jesteś ojczymem dla moich córek. Zbudowaliście cudowną relację opartą na miłości i zaufaniu. Kochasz i nie boisz się tego okazać ani powiedzieć. Pomagasz i wspierasz, tłumaczysz im świat. Trzy miesiące temu znów zostałeś tatą" - napisała.

ZOBACZ: Borys Szyc i Justyna Nagłowska buszują po pchlim targu

W dalszej części Justyna Nagłowska opisała pierwsze spotkanie Borysa Szyca z synkiem.

dbd1ry4

"Kiedy zobaczyłam pierwszy raz, jak trzymasz nasze wspólne dziecko w ramionach poczułam spokój i ogromne wzruszenie. Uśmiech który masz w oczach, kiedy patrzysz na Henia jest światłem i siłą. Nasze dzieci mają wspaniałego ojca" - dodała.

Na koniec Nagłowska złożyła życzenia wszystkim ojcom z okazji ich święta.

dbd1ry4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbd1ry4