Trwa ładowanie...
d3790v4

Justyna Nagłowska zachwala Borysa Szyca. Dodała wzruszający post

Justyna Nagłowska i Borys Szyc trzy miesiące temu powitali na świecie swoje wspólne dziecko. Ukochana aktora jest pełna podziwu, jak wspaniałym ojcem jest gwiazdor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Borys Szyc i Justyna Nagłowska
Borys Szyc i Justyna Nagłowska (fot. ONS)
d3790v4

Justyna Nagłowska z okazji Dnia Ojca opublikowała wzruszający post. Celebrytka pięknie napisała o Borysie Szycu i jego zaangażowaniu w wychowywanie dzieci. Aktor ma 15-letnią córkę z poprzedniego związku, a trzy miesiące temu powitał na świecie synka Henia.

Poza tym jest ojczymem dla dwóch córek Justyny z poprzedniego związku.

"To że jesteś cudownym ojcem wiem od dawna. Masz 15-letnią córkę, która zajmuje szczególne miejsce w twoim sercu. Od 7 lat jesteś ojczymem dla moich córek. Zbudowaliście cudowną relację opartą na miłości i zaufaniu. Kochasz i nie boisz się tego okazać ani powiedzieć. Pomagasz i wspierasz, tłumaczysz im świat. Trzy miesiące temu znów zostałeś tatą" - napisała.

d3790v4

ZOBACZ: Borys Szyc i Justyna Nagłowska buszują po pchlim targu

W dalszej części Justyna Nagłowska opisała pierwsze spotkanie Borysa Szyca z synkiem.

Przeczytaj: Justyna Nagłowska przeżywa aferę wokół męża. Jej stres odbił się na dziecku

d3790v4

"Kiedy zobaczyłam pierwszy raz, jak trzymasz nasze wspólne dziecko w ramionach poczułam spokój i ogromne wzruszenie. Uśmiech który masz w oczach, kiedy patrzysz na Henia jest światłem i siłą. Nasze dzieci mają wspaniałego ojca" - dodała.

Na koniec Nagłowska złożyła życzenia wszystkim ojcom z okazji ich święta.

d3790v4

Podziel się opinią

Share
d3790v4
d3790v4