Trwa ładowanie...
d1wlt3d

Justyna Żyła ma nowego chłopaka. Zdjęcia zdradzają bardzo dużo

Justyna Żyła po rozwodzie bardzo szybko zyskała miano celebrytki. Kilkadziesiąt tysięcy osób obserwuje ją na Instagramie, wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", miała własny program telewizyjny. Życie miłosne też już sobie ułożyła - znalazła nowego partnera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła znalazła nowego chłopaka
Justyna Żyła znalazła nowego chłopaka (ONS.pl)
d1wlt3d

Justyna Żyła rozwiodła się z Piotrem, skoczkiem narciarskim, w listopadzie 2018 r. Rozgłos, jaki nadała sprawie, szybko zrobił z niej celebrytkę. Była jedną z uczestniczek ostatniej edycji show Polsatu "Taniec z gwiazdami". Prowadziła program “Pierzemy brudy do czysta” na kanale Active Family. Wzięła udział w sesji dla "Playboya". Na Instagramie obserwuje ją ponad 70 tys. osób. Tam też wyszło na jaw, że ma nowego partnera.

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła przekonuje: "Nie brakowało mi treningów"

Była żona sportowca dotychczas niechętnie opowiadała o swoim życiu prywatnym. Teraz zdradziła swoim fanom, że z kimś się spotyka. Wiele mówią zdjęcia, które wrzuciła na swoje InstaStory.

d1wlt3d

Justyna Żyła i jej nowy chłopak wybrali się na spacer po malowniczej okolicy pod Tatrami. Na jednym zdjęciu trzymają się za ręce. Na drugim widać plecy jej partnera. Już wiadomo, że to brunet. Narysowała też serce. Musi być nowym chłopakiem co najmniej zauroczona.

Jak widać Żyła szybko otrząsnęła się po rozwodzie. Pozostaje jej życzyć dużo szczęścia w nowym związku.

Screen z InstaStory Justyny Żyły Instagram.com
Screen z InstaStory Justyny Żyły (Instagram.com)
Screen z InstaStory Justyny Żyły Instagram.com
Screen z InstaStory Justyny Żyły (Instagram.com)
d1wlt3d

Podziel się opinią

Share
d1wlt3d
d1wlt3d