ycipk-a8z7z2

Justyna Żyła pochwaliła się zdjęciem z Misterem Polski

Justyna Żyła wróciła na salony. Bawiła się na tegorocznych wyborach Mistera Polski i pochwaliła się zdjęciem ze zwycięzcą konkursu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła
Justyna Żyła (ONS.pl)
ycipk-a8z7z2

Justyna Żyła znów pokazała się na czerwonym dywanie. To jej pierwsze wyjście od dobrych kilku miesięcy. Tym razem brylowała na wyborach Mistera Polski 2019. Ze względu na strój i wyrazisty makijaż nie dało się jej nie zauważyć, choć, z drugiej strony, Żyłę trudno było rozpoznać.

Na imprezę przyszła ubrana w fioletową mini z marszczeniami. Sukienka miała długie rękawy, które stanowiły przeciwwagę dla krótkiego dołu i dość dużego dekoltu. Strój uzupełniła torebką i dużymi, złotymi kolczykami. Włosy, zwykle rozpuszczone, upięła w kok. Zdecydowała się też na mocny makijaż.

Zrobiła nie tylko spore wrażenie na zebranych, ale najwyraźniej sama świetnie się na niej bawiła. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z imprezy. Pozuje na nim w towarzystwie tegorocznego zwycięzcy konkursu, Daniela Borzewskiego.

ycipk-a8z7z2

Pod zdjęciem szybko posypały się komplementy. Wielu fanów stwierdziło, że Żyła w wieczorowej odsłonie prezentuje się naprawdę pięknie. A jak wam się podoba?

Zobacz wideo: Justyna Żyła przekonuje: "Nie brakowało mi treningów"

ycipk-a8z7z2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-a8z7z2

ycipk-a8z7z2
ycipk-a8z7z2