ycipk-3m6cf6

Justyna Żyła przyznała się do korzystania z upiększających zabiegów. "Postawiłam na siebie"

Justyna Żyła postanowiła zadbać o siebie. Przyznała, że zaczęła korzystać z zabiegów poprawiających urodę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła
Justyna Żyła (ONS.pl)
ycipk-3m6cf6

Justyna Żyła od zakończenia edycji „Tańca z gwiazdami” nie wywołuje już medialnego szumu, ale nie daje o sobie zapomnieć. Wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych Na jej instagramowym profilu można znaleźć mnóstwo nowych zdjęć. Przedstawiają głównie potrawy - pięknie podane i wyglądające na bardzo smaczne, ale jednak tylko potrawy. Nie bez powodu. Tak jak zapowiadała, na poważnie zajęła się gotowaniem i rozwija swojego kulinarnego bloga o wdzięcznie brzmiącej nazwie UwaŻyła.

Ale nie znaczy to, że zrezygnowała z publikowania własnych zdjęć. Od czasu do czasu dzieli się mniej lub bardziej pozowanymi ujęciami i wspomnieniami z tanecznego show. Przy okazji najnowszego postu przyznała się, że korzysta z usług medycyny estetycznej. Nie jest pierwszą znaną osobą, która zdecydowała się na taki krok. Celebrytki nie tylko z rodzimego podwórka od dłuższego czasu przyznają się do poprawiania urody.

Żyła wyjaśniła, że w jej przypadku chodziło przede wszystkim o kosmetykę. - Postawiłam na siebie. Jest to czas na pielęgnacje i poprawienie jedności mojej skóry, szczególnie w okolicy brzucha, aby pozbyć się jej nadmiaru po jednej i drugiej ciąży – napisała.

ycipk-3m6cf6

Podkreśliła jednocześnie, że jest zachwycona jakością usług zaoferowanych jej przez klinikę medycyny estetycznej. Podkreśliła też, że na tym ich współpraca się nie skończy. - Za niedługo zaczynamy zabiegi na twarz - pojawią się również upiększające. Jesteście ciekawi? Bo ja bardzo – dodała.

Zobacz wideo: Justyna Żyła o "Tańcu z gwiazdami": "Nie chcę pamiętać tego, co było złe"

ycipk-3m6cf6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3m6cf6

ycipk-3m6cf6
ycipk-3m6cf6