Trwa ładowanie...
dws8o50

Justyna Żyła w ostrych słowach oskarża męża. "Groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś"

- Nasze dzieci traktowane są przez ciebie jak zabawki w wyznaczone dni – pisze na Instagramie Justyna Żyła. Żona sportowca po raz kolejny zdecydowała się pisać o swoim małżeństwie w mediach społecznościowych. Padły wyjątkowo ostre słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła zaznaczyła we wpisie, że „przeprasza za prywatę”
Justyna Żyła zaznaczyła we wpisie, że „przeprasza za prywatę” (Instagram.com, Fot: Justyna Żyła)
dws8o50

Od kilku tygodni w mediach toczy się walka pomiędzy Justyną i Piotrem Żyłą. Kobieta postanowiła opowiedzieć publicznie o problemach w swoim małżeństwie. Na kilku wpisach o zdradzającym mężu się niestety nie skończyło. Justyna Żyła ustawiała się z paparazzi na sesje zdjęciowe na placu zabaw, wzięła też udział w sesji okładkowej dla „Playboya”. Za publiczne pranie brudów, pokazywanie na Instagramie pakującego się Piotra Żyłę, została przez część internautów zlinczowana. Nowy wpis pokazuje, że jeszcze nie przestała rozliczać się z partnerem.

- Uprzedzając, to nie reklama popularnego programu z serii dokument w TVN. Mam nadzieję iż nagrywając dokument powiedziałeś, ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś, przyznałeś się, iż urodziło Ci się dziecko ...że Nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki w wyznaczone dni, jak powiedziałeś, jesteś ojcem - reszta cię nie obchodzi – pisze rozżalona w długim poście na Instagramie (pisownia oryginalna).

dws8o50

- Nagrywasz mnie tym fajnym sprzętem (jak okulary -gadżet detektywistyczny nawet w miejscu pracy i przy dzieciach), że wspomniałeś, ile razy prosiłam, żebyś z mamusią nie przyjeżdżał, żebyś usiadł normalnie wypił kawę i porozmawiał, żeby nasze dzieci po kątach nie spały u twoich rodziców, że nie zabierzesz ich do swojego mieszkania, bo twoja dziewczyna się nie godzi, że pomału z naszego domu wynosisz wszytko i że w dzień ojca, jak Karolinka biegała za Tobą z prezentem, to ty z Twoją mamą uciekaliście z twoimi pucharami – dodaje.

Justyna Żyła prawdopodobnie czytała ostatnie komentarze na swój temat i zaznaczyła we wpisie, że „przeprasza za prywatę”.

- Do Tego człowieka dociera jedynie komunikacja przez media. Takie i nie inne zachowanie z Mojej strony wynikało tylko i wyłącznie z braku jakiejkolwiek komunikacji ze strony męża .To jest mój ostatni wpis na temat Mojego męża, a sytuacje, które stwarza i jak potrafi kłamać w żywe oczy, wiem tylko Ja i osoby z naszego otoczenia. Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za to, co rozgrywało się w ostatnim czasie w mediach i do czego zmusiła mnie sytuacja mimo Mojej woli – podkreśla Żyła (pisownia oryginalna).

Przypomnijmy, że ostatnio Justyna i Piotr dogadali się w sprawie opieki nad dziećmi. Wydawało się więc, że sytuacja między byłymi partnerami jest już jasna. Jak widać, nie do końca.

dws8o50
dws8o50

Podziel się opinią

Share
dws8o50
dws8o50