Trwa ładowanie...
d1s2qdm

Justyna Żyła w wyzywającej stylizacji. "To nie to, co myślicie"

Zdobyła "popularność" na głośnym rozstaniu z Piotrem Żyłą. Dziś bryluje w polskim show-biznesie i nie zamierza usunąć się w cień. Na swoim Instagramie pochwaliła się stylizacją... odważną!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Żyła zaskakuje stylizacją i dystansem do siebie.
Żyła zaskakuje stylizacją i dystansem do siebie. (Facebook.com)
d1s2qdm

Justyna Żyła jakiś czas temu bezrefleksyjnie wywlekała kulisy rozstania z polskim skoczkiem. Zaczęło się na Instagramie, a później wszystko działo się jeszcze bardziej dynamicznie. Były wywiady i rozbierane sesje na łamach magazynu dla panów. Aktualnie zapowiadana jest książka i reality-show z udziałem byłej żony sportowca. Wszystko wskazuje na to, że Justyna lubi być na ustach wszystkich.

Ostatnio na swoim instagramowym profilu pochwaliła się stylizacją. Założyła czarną, opiętą sukienkę z błyszczącego materiału. "Ciotka... klotka... matka... Polka ... też czasem wychodzi. To nie to, co myślicie" - skomentowała.

   Instagram.com
(Instagram.com, Fot: Instagram)

To jednak nie wszystko. Okazuje się, że Żyła ma do siebie ogromny dystans, ponieważ odniosła się do swojej wpadki na czerwonym dywanie podczas Flesz Fashion Night. Wybrała wówczas niefortunną stylizację, która odkryła jej bieliznę. Tym samym dała ogromną pożywkę dla mediów, by skrytykować jej pierwsze publiczne wyjścia. "Stanika nie widać" - czytamy w hashtagach pod fotką.

d1s2qdm

Na widok takiego zdjęcia posypały się komentarze. "Pięknie", "Pięknie i zjawiskowo". "Brawo za dystans do siebie. Wyglądasz pięknie. Jestem przekonana, że wszystko przed Tobą" - pisali internauci.

Jak wam się podoba?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1s2qdm

Podziel się opinią

Share
d1s2qdm
d1s2qdm