ycipk-1bkxkf

Justyna Żyła znowu zakochana? Skomentowała ostatnie doniesienia

Od kilku dni w mediach pojawiają się informacje, że Justyna Żyła znalazła pocieszenie po rozstaniu z Piotrem. Podobno para miała się poznać na planie "Tańca z Gwiazdami".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Żyła komentuje nowy związek
Justyna Żyła komentuje nowy związek (East News)
ycipk-1bkxkf

Justyna Żyła, po rozstaniu z Piotrem Żyłą, zaczęła odcinać kupony od popularności, którą zyskała. Celebrytka ujawniła problemy rodzinne w mediach społecznościowych i momentalnie stała się ulubioną bohaterką prasy kolorowej. Gwiazda wystąpiła w sesji zdjęciowej dla "Playboya" i zaczęła otrzymywać całkiem lukratywne kontrakty.

Ostatnio widzowie mogli oglądać ją w programie "Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła ciężko trenowała pod okiem Tomasza Barańskiego, ale niestety, nie odniosła sukcesu. Pojawiły się natomiast informacje, że dzięki udziałowi w show celebrytka zyskała coś znacznie cenniejszego niż Kryształowa Kula.

ycipk-1bkxkf

Podobno gwiazda zakochała się na planie programu. Jak sama zainteresowana komentuje te doniesienia?

- Staram się kochać wszystkich, a przede wszystkim swoich przyjaciół, tych którzy nigdy mnie nie opuszczają, ci prawdziwi. Nowa miłość… To są takie spekulacje. Wyczytałam w jednym z artykułów, że mój tata zaakceptował mojego wybranka, którego ja tak naprawdę nie znam. Moje serce chce sobie zachować, bo jednak jest mi potrzebne do życia - powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Przeczytaj: Justyna Żyła prezentuje nową fryzurę. "Wiosenne zmiany"

Justyna Żyła nauczona doświadczeniem nie chce za bardzo odnosić się do swojej sfery uczuciowej. Po tym, jak ujawniła, że w jej małżeństwie nie dzieje się najlepiej, spłynęła na nią ogromna fala krytyki. Zarzucano jej m.in. to, że chce się wybić na nazwisku znanego męża i powinna załatwić prywatne sprawy w swoim domu, a nie na Instagramie.

ycipk-1bkxkf
Polub WP Gwiazdy
ycipk-1bkxkf
ycipk-1bkxkf
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bkxkf