ycipk-4eil4h

Kaczorowska pokazała film z pierwszego tańca. Jej ślub był przepiękny

We wrześniu tancerka poślubiła swojego kolegę po fachu. Zakochani pobrali się we Włoszech. Ceremonia odbyła się na świeżym powietrzu, wesele było bajeczne, choć bez zbytecznej pompy. Ostatnio Kaczorowska, na prośbę fanów, pochwaliła się filmem z pierwszego tańca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaczorowska i Pela są małżeństwem od września 2018
Kaczorowska i Pela są małżeństwem od września 2018 (ONS.pl)
ycipk-4eil4h

Toskania okazała się idealnym miejscem na romantyczne zaślubiny. Kaczorowska najpierw ukrywała informację o tym gdzie i kiedy uroczystość się odbędzie, jednak kiedy została już żoną, podzieliła się zdjęciami i filmikami z wydarzenia. Jak pisała w mediach społecznościowych, ślub był idealny.

Już w październiku fani aktorki i tancerki mogli obejrzeć klip z przygotowań, ceremonii i zabawy, ale najwyraźniej wciąż dopytywali o pierwszy taniec.

ycipk-4eil4h

W końcu gwiazda zdecydowała się opublikować wideo także z tego wyjątkowego momentu oraz treningów. Ponieważ małżonkowie zawodowo zajmują się tańcem, ten, który pokazali gościom musiał być doskonały.

Agnieszka na swoim instagramowym profilu przyznała, że stworzenie choreografii pasującej do niej i jej męża, który tańczy w zupełnie innym stylu, było wyzwaniem. "Roboczy tytuł nosi nazwę 'Skupienie vs. Szczęście'" - dodała.

ycipk-4eil4h

Jak wam się podoba?

ycipk-4eil4h
ycipk-4eil4h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4eil4h