Trwa ładowanie...
d3etnqz

Kajra ma zaproszenie do "Tańca z gwiazdami". Liczy się ze zdaniem Sławomira

Kajra nie odstępuje męża na krok i wspiera go we wszystkich przedsięwzięciach. Na wiosnę może się to nieco zmienić, jeżeli żona Sławomira przyjmie zaproszenie do tanecznego show Polsatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kajra może mieć swoje pięć minut
Kajra może mieć swoje pięć minut (Instagram.com)
d3etnqz

Jak donosi "Fakt", Magdalena "Kajra" Kajrowicz jest faworytką do nowej obsady "Tańca z gwiazdami".

- Magda dostała propozycję udziału w show Polsatu i zastanawia się nad podpisaniem umowy – mówi informator dziennika. -Terminy pasują jej idealnie, bo sezon koncertowy rusza tak naprawdę późną wiosną, więc udałoby się jej pogodzić treningi z występami z zespołem męża.

Sławomir i Kajra są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Co znamienne, świetnie się ze sobą dogadują w życiu zawodowym.

d3etnqz

- Za sukcesem każdego wielkiego mężczyzny stoi jeszcze większa kobieta. Kajra nauczyła mnie pracowitości i tego, żeby sprawy doprowadzać do końca – mówił Sławomir w jednym z wywiadów.

To, czy Kaira wystąpi w "Tańcu z gwiadami", nie jest jeszcze przesądzone. Magda uwielbia tańczyć, ale ma obawy, czy sprosta wymogom programu. Po drugie liczy się ze zdaniem męża, który już raz odwiódł ją od udziału w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Przypomnijmy, że kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" rusza wiosną 2019 r.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3etnqz

Podziel się opinią

Share
d3etnqz
d3etnqz