Trwa ładowanie...
dp3bsbd

Kalczyńska krytykuje Biedronia. Skomentowała też ostatni post Tuska

Kalczyńska nigdy nie ukrywała, że jest bardzo zaangażowana w sprawy polityczne. Tym razem odniosła się do udziału Biedronia w "Top Model".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska (Instagram.com)
dp3bsbd

W ostatnim odcinku "Top Model" w roli eksperta znalazł się Robert Biedroń. Jego obecność w show wzbudziła wiele kontrowersji, ponieważ polityk nie ma nic wspólnego z modelingiem. W sieci pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy na temat Biedronia.

Teraz do sprawy odniosła się też Anna Kalczyńska, która przy okazji skomentowała najnowsze zdjęcie na Instagramie Donalda Tuska. Polityk przebywając w USA, odtworzył słynną okładkę płyty "Abbey Road" zespołu "The Beatles".

- To się Panu udało, Panie Przewodniczący @donaldtusk ! Dowcipny pomysł i fajne zdjęcie - zdecydowanie wolę taką formę promocji dla polityka niż ostatnio @robertbiedron w @topmodelpolskatvn. Program zyskał, programu polityka nikt jeszcze nie widział... - napisała dziennikarka.

W komentarzach opinie są podzielone. Jedni uważają, że Robert Biedroń zrobił świetną promocję swojej kampanii, występując w "Top Model". Drudzy zgadzają się z dziennikarką, że nie był to najlepszy pomysł.

ZOBACZ TAKŻE: Kalczyńska nagrała dokument o... prasowaniu piersi: "To jest proceder szokujący"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dp3bsbd

Podziel się opinią

Share
dp3bsbd
dp3bsbd